W każdy dzień wzbogacani jesteśmy nowinkami. Jaka metoda Tobie odpowiada? Jakiego rodzaju lubisz informacje? Jak preferujesz je otrzymywać?

Codziennie poznajemy nowe informacje na temat świata, na tym się łapiemy, że nowa porcja wiedzy może otworzyć nam oczy na wiele zjawisk i inspiracji. Właściwie to nigdy nie mamy dosyć, jeśli coś nas zauroczy, zachwyci chcemy dostawać jeszcze więcej tego czegoś.


Fragment gazety
Dziennikarz: Tony Cairns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każda porcja informacji, które są dla nas użyteczne w różnych przejawach życia, wzbogaca nas i umożliwia odkrywanie nowych rzeczy. Informacje, wiedza, ciekawostki są jak podróże, dzięki którym odkrywamy nowe lądy lub lądujemy tam, gdzie już byliśmy, ale znów chcemy powrócić.

Każdy ma wypracowany przez siebie sposób na wzbogacenie zasobów własnych informacji. Jeden będzie potrzebował najbardziej wzniosłych doznań związanych z estetyką, wizualnych i muzycznych, wszystko
Poranna prasa
Dziennikarz: Julie anne Johnson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
poniżej tego poziomu nie będzie nic warte. Inny będzie bardziej spokojny, ale także będzie miał swoje wymagania. Wreszcie jest mnóstwo ludzi, których nie interesują jakieś wzniosłe wymagania, wystarczy im dobry artykuł, fajna książka, niekoniecznie o rzeczach wielkich, istotnych, pragną się dobrze czuć z lekturą, pragną czytać takie pozycje, jakie ich interesują.

Jeszcze innym wystarczą zwykłe gazetki promocyjne jak te z Promocyjni, stąpają twardo po ziemi i zależy im na jak najniższych cenach. Nie bujają w obłokach, lecz myślą co zrobić, by nieco zaoszczędzić. Mawia się, że tak najczęściej działają osoby starsze, które, mają nadmiar czasu. To oczywiście nieprawda, ponieważ w każdym wieku znajdziemy ludzi, którzy będą wertowali takie gazetki promocyjne w poszukiwaniu ciekawych ofert. Zresztą, jakby to odebrać na bardziej wszechstronnym pojmowaniu to przecież nie wyklucza jedno drugiego. Przecież osoba, dla której niezwykle ważne są doznania duchowe czy artystyczne, może także z pełną pasją przeglądać gazetki promocyjne.

A czemu nie? Wyróżnić można dwa światy, świat przyjemności i świat realny, a każdy z nas (bogaty czy biedny) lepiej się czuje, jeżeli może nieco zaoszczędzić. I nieważne, jakiej słucha na co dzień muzyki, w kwestii niewielkich przyjemności, jak ciekawe konsumenckie oferty Bardzo jesteśmy podobni do siebie.
17-12-05 13:22:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.