Audiobooki - czyli, książeczki czytane dostępne w sieci internetowej

Czym dokładnie są audiobooki i gdzie istnieje możliwość je zakupić? Jak dużo one kosztują? Na czym polega ich unikalność? Odpowiemy na te pytania posługując się przykładzikiem od autora Andrzeja Sapkowskiego noszącym tytuł "Boży Bojownicy".


Wbrew pozorom, wewnątrz ostatnich latkach wzrosła ochota person na czytanie - może w nieznaczny sposób, jednak odnotowano rozrost sprzedaży książeczek zarówno papierowych, jak i wersji elektronicznych czyli ebooków.


Nasze osoby jednakże dzisiejszego dnia interesują Audiobooki, które to są doskonałą opcją przeznaczoną dla tych, którzy to nie posiadają alternatywy aby czytać (na przykład niewidomi), albo po prostu nie mają na to zbyt dużo czasu. Zbliżymy państwu jak wygląda sprawka z audiobookami, na podstawie tytułu którego napisał Andrzeja Sapkowskiego.


Różne wpisy

Gdzie obecnie można by odnaleźć tak popularny sektor jak program TV?

spektakle
Dziennikarz: Lila Sotiriou (Greece)
Zainspirowane przez: IFF
Czasopisma od długiego czasu okazywały się być dla różnych osób ważnym źródłem danych. Można w tamtym miejscu było odnaleźć najnowsze dane z całego świata, dział z poradami na temat najczęściej napotykanych w codziennym funkcjonowaniu utrudnień, dział wesoły lub przepowiednię pogody.


Cząstka z wydawnictw miała także popularny i uwielbiany przez niemal wszystkich czytelników sektor dotyczący ulubionej rozrywki osób bez zatrudnienia, zatem program TV.


wydarzenie kulturalne
Dziennikarz: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Boży bojownicy audiobook jest to jeden spośród topowych ebooków na polskim ryneczku. Trwa konkretnie 23 godzinki oraz 31 minutek, odczytywany przez gwiazdy, takie jak dla przykładu: Krzysztof Gosztyła, który odgrywa Narratora, Anna Dereszowska jako głos Nikoletta (Jutta), czy też Adam Ferency jako Prokop Goły, nie wspominając już o roli Mariana Opanii jako głos Joszt Dun nazywanego Telesmą. W sumie wewnątrz całym audiobooku istnieje około trzydziestu pięciu nazwisk znanych oraz mniej znanych aktorów, którzy według recenzji odwalili kawał wspaniałej roboty, podkładając głosiki bohaterom.


ogólnikowo kwota za ów audiobook wynosi w okolicy sześćdziesięciu pięciu złotych, jednak innego rodzaju audiobooki mamy możliwość trafić taniej, lub też drożej.

Jeżeli omawiany w tym miejscu wpis jest dla Ciebie ekscytujący, kliknij tutaj, gdyż naprawdę warto zobaczyć także (http://www.pokazy.net/teatr-ognia-poznan) też inny analogiczny materiał.

Na rynku polskim na dany momencik nie powstało aż tak dużo audiobooków, jednak cały czas liczebność tytułów się rozszerza, rozciągając na przeróżne gatunki - od fantastyki po romans.
20-09-04 15:43:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.