Audiobooki - czyli, książeczki czytane dostępne w sieci internetowej

Czym dokładnie są audiobooki i gdzie istnieje możliwość je zakupić? Jak dużo one kosztują? Na czym polega ich unikalność? Odpowiemy na te pytania posługując się przykładzikiem od autora Andrzeja Sapkowskiego noszącym tytuł "Boży Bojownicy".


Wbrew pozorom, wewnątrz ostatnich latkach wzrosła ochota person na czytanie - może w nieznaczny sposób, jednak odnotowano rozrost sprzedaży książeczek zarówno papierowych, jak i wersji elektronicznych czyli ebooków.


Nasze osoby jednakże dzisiejszego dnia interesują Audiobooki, które to są doskonałą opcją przeznaczoną dla tych, którzy to nie posiadają alternatywy aby czytać (na przykład niewidomi), albo po prostu nie mają na to zbyt dużo czasu.

Jeśli objaśniana sprawa jest dla Ciebie absorbująca, sprawdź oprócz tego więcej szczegółów zabawki kolekcjonerskie tutaj - te wiadomości również nie mogą pozostać niezauważone.

Zbliżymy państwu jak wygląda sprawka z audiobookami, na podstawie tytułu którego napisał Andrzeja Sapkowskiego.


Różne wpisy

Gdzie obecnie można by odnaleźć tak popularny sektor jak program TV?

spektakle
Dziennikarz: Lila Sotiriou (Greece)
Zainspirowane przez: IFF
Gazety od długiego czasu były dla ludzi ważnym źródłem informacji. Można tam było wyszukać ostatnie wiadomości z calutkiego świata, dział z poradami na temat najczęściej napotykanych w codziennym funkcjonowaniu komplikacji, dział wesoły lub prognozę pogody.


Cząstka z gazet zawierała także znany i doceniany poprzez większość czytelników dział dotyczący ukochanej atrakcji osób bez zatrudnienia, zatem program TV.


wydarzenie kulturalne
Dziennikarz: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Boży bojownicy audiobook jest to jeden spośród topowych ebooków na polskim ryneczku. Trwa konkretnie 23 godzinki oraz 31 minutek, odczytywany przez gwiazdy, takie jak dla przykładu: Krzysztof Gosztyła, który odgrywa Narratora, Anna Dereszowska jako głos Nikoletta (Jutta), czy też Adam Ferency jako Prokop Goły, nie wspominając już o roli Mariana Opanii jako głos Joszt Dun nazywanego Telesmą. W sumie wewnątrz całym audiobooku istnieje około trzydziestu pięciu nazwisk znanych oraz mniej znanych aktorów, którzy według recenzji odwalili kawał wspaniałej roboty, podkładając głosiki bohaterom.


ogólnikowo kwota za ów audiobook wynosi w okolicy sześćdziesięciu pięciu złotych, jednak innego rodzaju audiobooki mamy możliwość trafić taniej, lub też drożej. Na rynku polskim na dany momencik nie powstało aż tak dużo audiobooków, jednak cały czas liczebność tytułów się rozszerza, rozciągając na przeróżne gatunki - od fantastyki po romans.
23-09-12 07:28:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.