Jakie są ciekawe pomysły na spędzenie przyjemnie wieczoru z najbliższymi? Czy planszówki mogą być ciekawym rozwiązaniem?

Wspólny czas z rodziną można spędzać na bardzo wiele sposobów. Ostatnimi czasy bardzo popularne są różnego rodzaju gry planszowe, które umilą wspólnie spędzony czas.


buty sportowe
Dziennikarz: Daniel Oines
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


To świetna rozrywka zarówno dla dzieciaków, jak również dla rodziców. Co warto polecić?


morze sopot
Dziennikarz: tinyfroglet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Warto przyjrzeć się planszówce 7 cudów świata gra ta pozwala się przenieść do świata antycznego. Dzięki niej będziemy mogli poczuć się, jak panowie antycznych cywilizacji, których rozwojem możemy sami pokierować. To również ciekawa lekcja historii. O wiele ciekawsza, niż wiedza przekazywana w książka. Dzieci, za sprawą tej gry mogą zainteresować się w większym stopniu tym okresem oraz z własnej woli mogą zechcieć pogłębić tą interesującą wiedzę.


Różne wpisy

Potrzebujesz wielkiej dawki dobrej zabawy? Zagraj w Need for speed!

przykładowy kalendarz ze zdjęciami krajobrazów
Dziennikarz: Richard Masoner / Cyclelicious
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każdy maniak ma swój ulubiony rodzaj gier komputerowych. Jedni kochają tzw. fighting games, drudzy najlepiej relaksują się przy platformówkach, inni natomiast wybierają gry symulujące rozgrywki sportowe, mecze czy wyścigi samochodowe.


Ciekawą formą rozrywki może być również Gra o Tron gra planszowa tego typu to bardzo klimatyczna gra strategiczna, która wciągnie na długo. Osoby, jakie są fanami książki i filmu z pewnością odnajdą sporo przyjemności z przeniesienia się w ten niesamowity świat. Grą, która również osadzona jest w kontekście wielkich wojen oraz bitew jest także Warhammer Diskwars. Ta gra wojenna, daje duże możliwości tym, którzy lubią bawić się w wojenne rozgrywki. Do tego, wykorzystuje ona ciekawą technikę, gdzie gra się za pomocą okrągłych dysków. Pozwalają one również w dokładny sposób odmierzyć odległość ruchu. Natomiast gry wojenne to nie jedna możliwość.


Opłaci się na pewno sprawdzić, co mogą polecić inni fani gier planszowych. Tak właściwie każdego roku na rynek trafiają jakieś ciekawe gry, lub nowe plansze do już istniejących. Dobrze będzie w większym stopniu zainteresować się tą kwestią.
23-02-08 07:14:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.