Co oznacza, że hotel zapewnia najbardziej profesjonalną jakość? Czym się powinien odznaczać? Co jest najbardziej istotne dla gości?

Wygodne, najwyższej klasy pokoje, najwyższych lotów praktyki hotelarskie, komfortowe sale konferencyjne, tradycja i pewność komfortu. Takie cechy jesteśmy w stanie sobie zażądać od najlepszych hoteli. W takich miejscach jesteśmy w stanie poczuć się jak we własnym domu, a nawet jeszcze lepiej.
klik
Dziennikarz: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Spośród bogatej oferty brakuje jednakże takich hotelów z prawdziwego zdarzenia, bo czasami w ślad za opinią nie idzie odzwierciedlenie w rzeczywistości. Całe szczęście w tej ofercie możemy odnaleźć interesujące hotele konferencyjne, a jednym z nich jest na pewno Haston City Hotel. Haston City Hotel to nie jedynie bogato urządzone pomieszczenia, to również profesjonalne sale konferencyjne. Można potwierdzić, że to największe hotelowe centrum kongresowe Wrocławia. Każdy gość biznesowy pochwali to miejsce. Spotkania biznesowe są organizowane nawet dla 500 osób, konferencje dla sześciuset. Haston Congress Center jest integralną częścią Haston City Hotel. Proponowane są sale o zróżnicowanej powierzchni, istnieje także możliwość ich łączenia, co umożliwia planowanie kameralnych spotkań, a także bardziej pokaźnych kongresów, targów, konferencji czy szkoleń.

konferencja
Dziennikarz: Naval Surface Warriors
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każda z sali konferencyjnej wyposażona jest w najbardziej nowatorski sprzęt multimedialny oraz szybki dostęp do sieci internetowej. Haston City Hotel oferuje naprawdę bardzo dużo. Jeśli pragniesz zorganizować bankiet to lepszej oferty nie odnajdziesz. Sala w Hastonie posiada powierzchnię 600 metrów kwadratowych i wysokość czterech metrów. Istnieje też własny parkiet o powierzchni 200 metrów kwadratowych, jednocześnie jest też podest i bankietowe światła. Do Sali można się dostać od razu z parkingu, jest też bezpośrednie wejście z parkingu na pierwsze piętro centrum Kongresowego. To znaczy, iż można pominąć parter.


Różne wpisy

Outlet agd ma dla nas ciekawe propozycje

Smartfon
Dziennikarz: Maurizio Pesce
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Kiedy urządzamy dom, to pragniemy zakupić jak najwięcej sprzętu, który będzie nowy, będzie świetnie funkcjonował, lecz jednocześnie będzie w przystępnych cenach. Dlatego właśnie należy sprawdzić, co oferuje nam outlet agd, bo to właśnie tam możemy odnaleźć wszystkie konieczne sprzęty. Co więcej w takim miejscu dostaniemy także wszelkie potrzebne papiery oraz gwarancje, więc wciąż będziemy mieli szansę się udać do serwisu, jeśli coś się będzie działo z naszym urządzeniem.

Część hotelowa jest oddzielona, co oferuje komfort gościom hotelowym, ale także konferencyjnym. Te i sporo pozostałych udogodnień to pewność, że odczujesz prawdziwy luksus, który został już sprawdzony przez wielu zadowolonych gości. Jeśli więc szukasz prawdziwego znaku jakości, czy to pokoju na weekend czy sale na konferencje, Haston City Hotel (link) to najlepsze do tego miejsce. Dołącz do grona zadowolonych klientów, zorganizuj jak najbardziej jakościowe konferencję. To ważne, gdyż wizerunek odpowiedniego miejsca jest tak samo wistotny, jak to, jaki poziom prezentować będzie sama konferencja.
19-06-04 07:35:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.