Gry planszowe na pewno spodobają się też Tobie, wypróbuj w pierwsze kolejności jakąś z renomowanych gier

Gry planszowe cieszą się zdecydowanie większą popularnością. Jeżeli jeszcze niedawno wydawało Ci się, że zaczniesz w nie grać jeszcze raz dopiero, gdy Twoje maleństwo dorośnie to już dziś wiesz, iż byłeś w ogromnym błędzie.


impreza firmowa
Dziennikarz: vdrg dansschool
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Różne wpisy

Modne gry przeglądarkowe - Tribal Wars 2

tribal wars 2
Dziennikarz: dailymotion
Zainspirowane przez: http://www.dailymotion.com
Multum graczy ochoczo gra w gratisowe gry przeglądarkowe, których w dzisiejszych czasach jest niezmiernie wiele.


W ostatnim roku planszówki stały się prawdziwym przebojem! Grają w nie studenci, dorośli, a nawet seniorzy. Nie są one trudno dostępne, bo większość słynnych tytułów wynajdziemy w specjalistycznych sklepach stacjonarnych oraz w sklepach w internecie. Na początek niezaprzeczalnie będziesz miał duży problem z doborem tytułu, dlatego dzisiaj polecimy Ci 3 spektakularne gry. Najważniejszą z nich są Osadnicy z Catanu, gra jaka podbiła serca mnóstwa ludzi już dwadzieścia lat temu.

Jeżeli zamierzasz zobaczyć coś bardzo ciekawego, spójrz na stronę (http://www.salonaturi.pl/masaze/masaz-relaksacyjny-antystresowy/) tej firmy, zobaczysz tam sporo bardzo atrakcyjnych ofert.

Dzisiaj wydana w naszym kraju jest nowa edycja z plastikowymi fragmentami. Istotne informacje o grze to to, iż jest to gra ekonomiczna, gdzie każdy z graczy wcieli się w jednego z kolonizatorów. Zadaniem gracza jest zdobycie 10 punktów, przez budowanie dróg, osiedli , a także z wykorzystaniem wylosowanych kart. Kolejną doskonałą grą jest gra Wsiąść do pociągu, która opiera się na budowaniu dróg oraz tuneli. Jest to nadzwyczajnie prosta i przyjemna gra, a zrozumienie zasad de facto nie jest trudne. Ostatnią planszówka, którą w tym momencie rekomendujemy jest Cywilizacja Poprzez Wieki, jaka opiera się szczególnie na strategii.


Dobrze jest wspomnieć, iż została ona utworzona na podstawie gry komputerowej, dlatego że może ktoś będzie ją z tego kojarzył.


W pierwsze kolejności sprawdź jedną z powyżej wypunktowanych gier, a już niebawem będziesz pragnął sięgnąć po następny tytuł.
21-12-14 17:20:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.