Rynek gier komputerowych rośnie w siłę i podbija światowe rynki

Dawniej praktycznie wszystkie dzieci bawiły się na podwórku, zaś karą było dla nich na polecenie rodziców zamknięcie w pokoju. Teraz przesiadywanie w pokoju nie jest karą, a wielką radością.
Bo właściwie wszystkie dzieci biofeedback dla dzieci zamieniły podwórko na komputerowe gry.


battlefield bad company 2 vietnam
Dziennikarz: Federation European Cyclists'
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Standardowym wyposażeniem przeciętnego nastolatka jest dziś playstation, na którym grają już nie tyle dzieci, ale i ich rodzice. Świat gier zdominował także polskie podwórko, które całkowicie wyludniło się. Prawie wszyscy przenieśli się do sieci, gdzie zespołowo bądź przeciwko sobie grają, ścigają się, zdobywają artefakty i dodatkowe punkty, które mogą wymienić na kolejne stwory o specjalnych właściwościach - CENEO.PL.


Rodzina aktywna jesienią
Dziennikarz: Future PR
Zainspirowane przez: Future PR


Najbardziej popularną grą komputerową, która przeznaczona jest szczególnie dla starszych graczy, jest battlefield bad company 2 vietnam. To gra z typu strzelanek, rozgrywająca się podczas wojny w Wietnamie. Każdy gracz może wybrać pełno broni, pojazdów i map, w których może prowadzić potyczki z nowymi przeciwnikami. Pełno bitew, krwi a także strachu może dostarczyć też znany bioshock. Natomiast dla fascynatów rajdów samochodowych producenci mają burnout legends psp – grę dostępną na Playstation I Nintendo DS. I na koniec, gra dla zdecydowanie młodszych użytkowników – łamigłówki buzz ps2. To doskonała opcja na rodzinne, deszczowe wieczory oraz mroźne weekendy - buzz ps2.


Rynek gier komputerowych zdobywa coraz więcej zwolenników na całym świecie.
Producenci gier komputerowych silnie konkurują ze sobą w koncepcjach na nowe sensacje, grafikę, efekty specjalne. Ważne tylko, aby rodzice kontrolowali przeżywanie tego świata przez młodych, by się w nim całkiem nie zatopili.
23-05-04 07:36:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.