Rozwiązania na spędzenie wolnych dni, czyli kilka słów o grach komputerowych.

Wielu z nas z nas wspomina swoje młodzieńcze lata. W większości przypadków nasi dziadkowie mówią nam, że w ich czasach gry komputerowe były nie do wyobrażenia. Teraz jednakże dzieciaki nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez laptopów i tabletów. Co uczynić aby te gry nie miały jednak złego wpływu na nasze dziecko?

Rozpoczynając nasz wątek
gra na komputerze
Zainspirowane przez: pixabay.com
dla pasjonatów adrenaliny odpowiednią grą jest Spintires - sprawdź tomb raider. Wyścigi po bezdrożach, gdzie dużymi ciężarówkami musimy dostarczyć ładunek na miejsce, może wciągnąć nie tylko chłopaków, ale też dziewczyny. Scenerie tworzy rosyjska dzicz, gdzie czają się różniące się niebezpieczeństwa. Następnym przykładem jest gra komputerowa z dziedziny przygodowych. Rise of the Tomb Raider PC zabiera nas na Zimną część globu, gdzie znajdziemy większe miejsca do eksploracji. Wyszukamy tutaj pewną opowieść, która zaciekawi niejednego. Czy słyszeliście o filmie Mortal Kombat. Bardzo popularny film, ale tak faktycznie ogromną furorę zrobiła gra o tej samej nazwie Mortal Kombat X. Posiadając starsze rodzeństwo niekiedy widzieliśmy walki odbywające się na ekranie monitora. Ta gra rzeczywiście interesowała, bo można było przechodzić kilka etapów, posługiwać się różnorodnymi specjalnymi ruchami.
gra na komputerze
Dziennikarz: Southbank Centre
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Aczkolwiek nie jest to gra dla najmłodszych, ponieważ odbywa się tam bijatyka i stwory, które mogą wywoływać nerwy. Nastolatkowie na wątek mogą nauczyć się strategii i szybkości. Co większa ilość gra ta interesuje swoją kolorystyką. Wcześniejsze swoje wersje ulepsza, naturalnie można znaleźć więcej ulepszeń. W tych wymienionych przypadkach gier można zauważyć, że nie wszystkie gry są dla dzieciaków.


Różne wpisy

Nauka jest ważna dla całego życia, znajdź dla swojego potomka idealne liceum

Nauka w szkole średniej jest ważnym momentem w życiu nastolatka, który pozwala przyszykować się do wejścia w dorosłe życie i gotuje do łatwiejszego zadecydowania w kwestii przyszłej kariery. Bardzo ważne staje się, by znaleźć odpowiednie liceum, jakie doskonale przygotuje do nauki na uniwersytecie.
Aczkolwiek spędzenie wolnego weekendu nastolatków i pewnego rodzaju wyżycie się w takich grach jest ewidentnie dobrym planem, niż pobicie się z znajomymi na podwórku.

Sprawdź również inny zbiór treści poruszających omawiany temat - bez obaw - wejście za darmo (https://www.equiversum.pl/pl/c/Bluzy/2), więc wejdź na ten link!

Nie doszukujmy się tutaj ogromnej przemocy, przy próbowaniu tej gry brali udział fachowcy, którzy zapewne mieli ten problem na uwadze.

Przy selekcji takiej gry zawsze musimy strzec swojego nastolatka, bo nigdy nie wiemy jak zareaguje. Jednakże te gry są tyle lat już na rynku, że gdyby siały jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Jeżeli chcemy coś bardziej zwyczajnego możemy wziąć pod uwagę przykładowo Symulator Farmy 2016 - zaskakujące mortal kombat x.
22-12-01 08:27:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.