Przy drodze znacznie częściej umieszczany jest ekran led

Kiedy reklama ma okazać się widoczna to powinniśmy zastosować ekran led. Najmując miejsce, na którym będziemy mogli wyświetlać swoją reklamę, chcemy mieć pewność, że będzie ona trafiała do sporej grupy osób, a przyszli klienci będą mogli ją zauważyć praktycznie w każdych warunkach.


Dlatego właśnie tak często zalecany jest ekran led, który zakładany ma szansę być przy szosie (polecana strona www), a wizerunek graficzny, który będzie na nim pokazywany, zawsze będzie właściwie wyraźny. Taki ekran dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki
reklama outdoor
Dziennikarz: Frank Hebbert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
oferuje nam świadomość, że reklama będzie widoczna w każdych warunkach, a co więcej obywatele będą mogli ją oglądać także w ciągu nocy, a chociaż będzie wyraźna, to mimo wszystko nie będzie ich oślepiała. Przez to właśnie dużo częściej taki telebim okazuje się proponowany jako idealna możliwość na pokazanie własnej reklamy.

Ich wielkość dopasujemy do powierzchni

Musimy zaznaczyć, że tego typu ekrany ledowe są w różnych wielkościach, więc bez problemu będziemy mieli szansę je dopasować do powierzchni, w której mają się pojawić. Im więcej przestrzeni będziemy mieli, tym większy powinien być nasz ekran, ponieważ wtedy już z daleka będzie zauważalny - tak jak dla przykładu ten: dailymotion.com/video/xrnxf8_ekran-led-swiebodzin-zymierskiego-tel-782-666-777_lifestyle.. Ale możemy również wynająć niewielki ekran, który samym własnym blaskiem i zmieniającym się obrazem będzie przykuwał na siebie wejrzenia obywateli, którzy mają szansę pozostać naszymi potencjalnymi klientami.

Technologia cyfrowa pokazuje jak się zmieniała

To, że tego rodzaju telebimy funkcjonują tak wspaniale w różnych warunkach i wspaniale nadają się do pokazywania reklam, to zasługa przede wszystkim techniki cyfrowej, która calutki czas jest rozwijana. Właśnie dlatego również, powinniśmy na bieżąco sprawdzać wszystkie jej osiągnięcia, bo wtedy będziemy mogli też próbować przewidywać, w jakim kierunku będą zmieniały się ekrany ledowe.
19-10-02 12:36:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.