Billboardy - droga na zostanie widocznym przez tysiące ludzi

Promocja napędem handlu - racja znana wszystkim. Im więcej osób zobaczy produkt, tym większa ilość zyska szansę na zakup. Z tego powodu ważne jest położenie reklamówki, jak i jej wielkość. Oszczędzając na promocję wstrzymujesz sukces swojego artykułu.
Reklama
Dziennikarz: ING Group
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wpadaj w oczy - zamieść reklamę na billboardzie

Billboardy to wielkie oświetlane plansze na których umiejscawia się afisze reklamowe. Wielkim rozmiarem wyróżniają się billboardy (przykładowo: zobacz więcej). Nikt nie przejdzie obok nich beznamiętnie. Jej wymiary gwarantują, że tysiące osób dzień w dzień będą natrafiać na nasz artykuł. Dzięki temu marka będzie kojarzona, a grono potencjalnych nabywców powiększy się. Chwytliwe slogany reklamowe usytuowane na billboardzie mogą stać się w tak bardzo kultowe, że przejdą do przeszłości, będą chętnie przywoływane, co jeszcze bardziej umocni sytuację marki na rynku. Frapującym adresatów rozwiązaniem jest cykl billboardów, gdzie na pierwszym umieszczono zagadkę, a dopiero potem odpowiedzieć. W przeszłości sławny był przypadek, kiedy pewna marka wykupiła dwa billboardy obok siebie. Na pierwszym umieściła zmyśloną zdarzenie będącą marzeniem sporu osób, a na drugim udostępniła promocję swojej firmy, która to pragnienie spełniała - jest to wspaniały przykład pomysłowości!

Reklama
Dziennikarz: FaceMePLS
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zaprojektuj kampanię reklamową i wynajmij billboardy

Dużo przedsiębiorstw zajmujących się wynajmem powierzchni reklamowych skłonnych jest wesprzeć w rozplanowaniu kompleksowej akcji reklamowej.


Różne wpisy

Scenografia koncertów a także eventów

Microlab SOLO 15
Dziennikarz: Microlab
Zainspirowane przez: Microlab
Kiedy szukamy kogoś, kto podejmie się nagłośnieniem naszej imprezy, to bez wątpienia powinniśmy w Internecie poszukać właściwych przedsiębiorstw, które reklamują się właśnie takimi usługami. Przez to będziemy posiadali świadomość, że korzystamy z pomocy profesjonalistów, a co się z tym łączy, że dzięki nim wszystko wyjdzie na pewno świetnie. Pewnie że zanim skontaktujemy się z którąś z nich należy prędzej przeczytać o nich zdania, tak żeby mieć gwarancję, iż nie będziemy żałować swojej decyzji.

Dodatkowo pomagają ustalić kim jest odbiorca, do którego chcemy trafić i na tej kanwie proponują zrobienie designu graficznego, jego wydruk i montaż. Na życzenie zleceniodawcy przeprowadzane są ankiety przed, jak i po montażu billboardu. Zabiegi te mają za zadanie odpowiedzieć na zagadnienie czy akcja odniosła powodzenie, i jaka jest jej wydajność. Niezaprzeczalną zaletą wynajmu powierzchni reklamowej jest mały koszt, jaki trzeba na nią przeznaczyć. Przykładem może być: daily motion.
19-05-21 01:13:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.