Billboardy - droga na zostanie widocznym przez tysiące ludzi

Promocja napędem handlu - racja znana wszystkim. Im więcej osób zobaczy produkt, tym większa ilość zyska szansę na zakup. Z tego powodu ważne jest położenie reklamówki, jak i jej wielkość. Oszczędzając na promocję wstrzymujesz sukces swojego artykułu.
Reklama
Dziennikarz: ING Group
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wpadaj w oczy - zamieść reklamę na billboardzie

Billboardy to wielkie oświetlane plansze na których umiejscawia się afisze reklamowe. Wielkim rozmiarem wyróżniają się billboardy (przykładowo: zobacz więcej). Nikt nie przejdzie obok nich beznamiętnie. Jej wymiary gwarantują, że tysiące osób dzień w dzień będą natrafiać na nasz artykuł. Dzięki temu marka będzie kojarzona, a grono potencjalnych nabywców powiększy się. Chwytliwe slogany reklamowe usytuowane na billboardzie mogą stać się w tak bardzo kultowe, że przejdą do przeszłości, będą chętnie przywoływane, co jeszcze bardziej umocni sytuację marki na rynku. Frapującym adresatów rozwiązaniem jest cykl billboardów, gdzie na pierwszym umieszczono zagadkę, a dopiero potem odpowiedzieć. W przeszłości sławny był przypadek, kiedy pewna marka wykupiła dwa billboardy obok siebie. Na pierwszym umieściła zmyśloną zdarzenie będącą marzeniem sporu osób, a na drugim udostępniła promocję swojej firmy, która to pragnienie spełniała - jest to wspaniały przykład pomysłowości!

Reklama
Dziennikarz: FaceMePLS
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zaprojektuj kampanię reklamową i wynajmij billboardy

Dużo przedsiębiorstw zajmujących się wynajmem powierzchni reklamowych skłonnych jest wesprzeć w rozplanowaniu kompleksowej akcji reklamowej.


Różne wpisy

Który prezent dla niej będzie najlepszy?

prezent
Dziennikarz: katrien berckmoes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Warto wiedzieć czym się interesuje nasza partnerka Każda kobieta lubi otrzymywać podarunki, bez względu na to, czy jest ku temu jakaś okazja, czy nie. Dlatego właśnie warto się starać, aby każdy prezent okazał się być jak najlepiej przeanalizowany, a do tego, aby wypełniał jej wszystkie oczekiwania. Przez to trzeba zaznaczyć czym się interesuje bliska nam kobieta, co ma szansę sprawić jej sporą satysfakcję, bo jedynie wtenczas możemy mieć gwarancję, że prezent okaże się trafiony i że chętnie będzie z niego korzystać.

Dodatkowo pomagają ustalić kim jest odbiorca, do którego chcemy trafić i na tej kanwie proponują zrobienie designu graficznego, jego wydruk i montaż. Na życzenie zleceniodawcy przeprowadzane są ankiety przed, jak i po montażu billboardu. Zabiegi te mają za zadanie odpowiedzieć na zagadnienie czy akcja odniosła powodzenie, i jaka jest jej wydajność. Niezaprzeczalną zaletą wynajmu powierzchni reklamowej jest mały koszt, jaki trzeba na nią przeznaczyć. Przykładem może być: daily motion.
19-05-21 01:13:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.