Którą zakupić koszulę męską? Na jakie kwestie zwrócić uwagę? Jaki mamy wybór, aby wybrać jak najlepiej?

Modne koszule męskie? Jak je porządnie dopasować do naszego ciała czy naszej postury? No tak, na pewno trzeba nam dobrego sklepu z koszulami. Ale co jeszcze?
mężczyzna
Dziennikarz: Kavian Borhani
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nie ulega kwestii, tez nasz gust oraz podejście do całej sprawy kupna koszuli, to znaczy, co pragniemy na siebie założyć, jaki mamy styl ubierania, jakie wymagania oraz to, do czego nam jest dana koszula potrzebna. Jak szykowna to raczej wiadomo w jakim celu, ale czasem są to odmienne wydarzenia. Czym innym jest toż randka czy wydarzenia biznesowe. Odmiennie też się ubieramy codziennie, ale dlaczego nie elegancko? Warto tak prezentować się zawsze. Czy wiemyjednakże, jak wybrać, aby koszula leżała na nas znakomicie? Jeśli masz z tym problem, rozwiązanie znajdziesz poniżej.

Różne wpisy

Działać w Internecie oznacza być dostrzeżonym.

pozycjonowanie - fotografijka
Dziennikarz: Krzysztof Urbanowicz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dowolna firma, która marginalizuje zalety powiązane z istnieniem własnego portalu sieciowego na własne życzenie ogranicza swoje opcje dojścia do nowych potencjalnych grup klientów. Ale strona to nie wszystko.


By koszula - dla przykładu tego rodzaju: modne koszule dla mężczyzn - była wspaniała, przy jej doborze należy pomyśleć o najważniejszych zasadach. Są nimi rozmiar powszechny, obwód kołnierzyka oraz nasz wzrost. Koszula jest poprawnie dopasowana, jeżeli po obu stronach ciała pozostają około 2 cm nieskrępowanej przestrzeni. Na dodatek, ważne jest by nie wydostawała się ze spodni po podniesieniu rąk musi sięgać około 20 centymetrów poniżej naszej talii. Ponadto, zapięty kołnierzyk nie powinien uciskać ani też pozostać zbyt luźny – od naszej szyi musi go dzielić przestrzeń na szerokość 1 palca. By mieć pewność, że wybrana modna koszula męska leży
mężczyzna
Dziennikarz: Alexander Nie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
dobrze, zrób kilka lekkich skrętów głową. W prawo, w lewo, w górę, w dół. Rękawy nie mogą być za bardzo obszerne, a mankiety zbyt szerokie. By to stwierdzić, spróbuj przełożyć dłoń przez zapięty mankiet. Kiedy przejdzie swobodnie, jest za szeroki. Następnym wyznacznikiem słusznego dopasowania najlepszej koszuli są szwy znajdujące się na ramionach, jakie jak sama nazwa wskazuje, powinny się znajdować dokładnie w tymże miejscu.

Jeśli są ulokowane nader nisko, koszula jest zbyt duża, a gdy są za wysoko – będzie ona z pewnością za mała. O charakterze koszuli rozstrzygają także kolory i wykończenia. Barwy uniwersalne, które zaliczymy do klasyki formalno-biznesowej to biel oraz jasny błękit i róż, ewentualnie blada zieleń. Zawsze trafnym doborem będzie koszula gładka, choć można ja podmienić na typ zdobiony dyskretnym wzorem. Dobierając krawat najłatwiej jest kierować się zasadą ton w ton, jaka wymaga, by dodatek był w utrzymany w odcieniu trochę ciemniejszym niż sama koszula. Przy doborze powinno się zwrócić też uwagę na sam kołnierzyk. Klasyczny, czyli prosty jest wąski oraz wymaga podobnego węzła. Włoski ma szerszy rozstaw skrzydełek oraz pasuje do większych węzłów, natomiast kołnierzyk amerykański jest nieco mniej formalny przez wzgląd na guziczki, spinające skrzydełka z koszulą. Dla zainteresowanych tematem więcej można odnaleźć tu: sklep z koszulami.
19-05-22 00:00:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.