Podarunek dla chłopaka na 18 rocznicę urodzin nie musi być nudny!

Każda z nas ma co roku kłopot co kupić chłopakowi na Urodziny. Wyjątkowo na te jedne, jedyne 18 urodziny.


Jaki prezent na 18 urodziny? Podpowiadamy, co można mu podarować! Nietypowy podarek to taki, jaki przeważnie wykonasz sama.


Wskazane jest pobawić się twórczo i otwarcie. Można stworzyć mu własnoręcznie album z waszymi bądź twoimi zdjęciami. Można do niego dodać parę własnych adnotacji, wspomnień, tekst waszej ukochanej piosenki, możesz wkleić tam dowolne listy albo skreślić wierszyk. Jeśli posiadasz pocztówki z miejsc w których byliście razem, również sprawdzą się świetnie. Troszkę fantazji, a możesz sporządzić coś faktycznie cudownego ;)


Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Dziennikarz: Sigma International
Zainspirowane przez: Sigma International


Różne wpisy

Głowisz się jaki prezent kupić najbliższej osobie? Zapewniamy nieskończoną listę opcji!

Prezenty dla nastolatków
Dziennikarz: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Ludzie bardzo chętnie dają sobie podarunki z różnych okazji, a czasami także bez okazji. Tych okazji bywa bardzo dużo, należą do nich przykładowo różnego rodzaju święta. W dużej liczbie krajów z prezentami kojarzone są w pierwszej kolejności święta Bożego Narodzenia, kiedy to różne rzeczy otrzymuje się na gwiazdkę. Niezwykle powszechne są też podarunki w dniu urodzin, kupowane w szczególności najmłodszym. Liczba i typ takich okazji uzależnione są od preferencji, a także od regionu, w jakim się mieszka, a co za tym idzie od obowiązujących tam zwyczajów. Ostatniona przykład na terenie Polski coraz bardziej popularne stały się walentynki, które są przeniesionym do Polski amerykańskim dniem zakochanych. W tym dniu zakochane pary dają sobie drobne prezenty, wysyła się także pocztówki z wyznaniami miłości, zwane również walentynkami. Powszechnie poszukiwane są także pomysły na prezent na wieczór panieński , jak również na sporo pozostałych okazji.


Śmieszne podarki są zawsze problematyczne o tyle, że łatwo kogoś dotknąć. Niby zdaje się, że powinno być wszystko w porządku, a jednak możemy spowodować typowego męskiego focha.

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź tutaj terapia psychodynamiczna wrocław podobne materiały - one także są wartościowe.

A tego byśmy nie chciały, prawda? Mnóstwo sklepów online proponuje gadżety jak też podarki na osiemnastkę, ale przeszukiwanie ich zajmuje wiele czasu. Niektóre firmy oferują personalizowane flaszki czy też puszki z alkoholem. To doskonały pomysł, bowiem gdy treść zostanie wypita, flaszka będzie przypominała o okolicznościach, w jakich się to stało.


A może ekstremalne prezenty? Skok ze spadochronem a być może skok wahadłowy? Czy twój facet już wiesz, jak to jest obserwować powierzchnię naszej planety z wysokości paru tysięcy metrów? Jeśli Twój facet jest troszkę zwariowany a także kocha skoki adrenaliny, z pewnością będzie zachwycony takowym podarunkiem.
22-08-21 07:40:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.