Podarunek dla chłopaka na 18 rocznicę urodzin nie musi być nudny!

Każda z nas ma co roku kłopot co kupić chłopakowi na Urodziny. Wyjątkowo na te jedne, jedyne 18 urodziny.


Jaki prezent na 18 urodziny? Podpowiadamy, co można mu podarować! Nietypowy podarek to taki, jaki przeważnie wykonasz sama.


Wskazane jest pobawić się twórczo i otwarcie. Można stworzyć mu własnoręcznie album z waszymi bądź twoimi zdjęciami. Można do niego dodać parę własnych adnotacji, wspomnień, tekst waszej ukochanej piosenki, możesz wkleić tam dowolne listy albo skreślić wierszyk. Jeśli posiadasz pocztówki z miejsc w których byliście razem, również sprawdzą się świetnie. Troszkę fantazji, a możesz sporządzić coś faktycznie cudownego ;)


Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Dziennikarz: Sigma International
Zainspirowane przez: Sigma International


Różne wpisy

Imprezy integracyjne w przedsiębiorstwach i nie jedynie - czyli, w jaki sposób zapełnić sobie czas dobrą zabawą razem z całą rodziną

opona samochodowa
Dziennikarz: William Huggins
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zwykle słysząc tylko słowa "impreza firmowa" widzimy stadka pracowników biurowych, którzy bawią się lepiej albo gorzej we własnym gronie na jakiejś dyskotece lub przyjęciu. Tymczasem te konkretne imprezy istnieje możliwość także przezwać trochę inaczej i wcale nie muszą one obejmować tylko pracowników ściśniętych w niedużych przestrzeniach.


Śmieszne podarki są zawsze problematyczne o tyle, że łatwo kogoś dotknąć. Niby zdaje się, że powinno być wszystko w porządku, a jednak możemy spowodować typowego męskiego focha.

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź tutaj terapia psychodynamiczna wrocław podobne materiały - one także są wartościowe.

A tego byśmy nie chciały, prawda? Mnóstwo sklepów online proponuje gadżety jak też podarki na osiemnastkę, ale przeszukiwanie ich zajmuje wiele czasu. Niektóre firmy oferują personalizowane flaszki czy też puszki z alkoholem. To doskonały pomysł, bowiem gdy treść zostanie wypita, flaszka będzie przypominała o okolicznościach, w jakich się to stało.


A może ekstremalne prezenty? Skok ze spadochronem a być może skok wahadłowy? Czy twój facet już wiesz, jak to jest obserwować powierzchnię naszej planety z wysokości paru tysięcy metrów? Jeśli Twój facet jest troszkę zwariowany a także kocha skoki adrenaliny, z pewnością będzie zachwycony takowym podarunkiem.
22-08-21 07:40:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.