Podarunek dla chłopaka na 18 rocznicę urodzin nie musi być nudny!

Każda z nas ma co roku kłopot co kupić chłopakowi na Urodziny. Wyjątkowo na te jedne, jedyne 18 urodziny.


Jaki prezent na 18 urodziny? Podpowiadamy, co można mu podarować! Nietypowy podarek to taki, jaki przeważnie wykonasz sama.


Wskazane jest pobawić się twórczo i otwarcie. Można stworzyć mu własnoręcznie album z waszymi bądź twoimi zdjęciami. Można do niego dodać parę własnych adnotacji, wspomnień, tekst waszej ukochanej piosenki, możesz wkleić tam dowolne listy albo skreślić wierszyk. Jeśli posiadasz pocztówki z miejsc w których byliście razem, również sprawdzą się świetnie. Troszkę fantazji, a możesz sporządzić coś faktycznie cudownego ;)


Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Dziennikarz: Sigma International
Zainspirowane przez: Sigma International


Różne wpisy

Gry przeglądarkowe - a więc, jak za darmo "wkręcić się" w świat gier?

gry przegladarkowe
Uwielbiasz gry, jednak nie chcesz za nie wcale płacić? Marzy Ci się wspólne granie nie z systemem komputera, tylko innymi ludźmi, bardzo często nie jedynie pochodzącymi z obszarów Polski, ale i całego globu? Jeśli tak jest, przeczytaj nasz artykuł, a z całą pewnością dowiesz się, w jaki sposób spełnić swoje marzenia!


Śmieszne podarki są zawsze problematyczne o tyle, że łatwo kogoś dotknąć. Niby zdaje się, że powinno być wszystko w porządku, a jednak możemy spowodować typowego męskiego focha. A tego byśmy nie chciały, prawda? Mnóstwo sklepów online proponuje gadżety jak też podarki na osiemnastkę, ale przeszukiwanie ich zajmuje wiele czasu. Niektóre firmy oferują personalizowane flaszki czy też puszki z alkoholem. To doskonały pomysł, bowiem gdy treść zostanie wypita, flaszka będzie przypominała o okolicznościach, w jakich się to stało.


A może ekstremalne prezenty? Skok ze spadochronem a być może skok wahadłowy? Czy twój facet już wiesz, jak to jest obserwować powierzchnię naszej planety z wysokości paru tysięcy metrów? Jeśli Twój facet jest troszkę zwariowany a także kocha skoki adrenaliny, z pewnością będzie zachwycony takowym podarunkiem.
18-01-17 14:08:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.