Urodziny to dla większości ludzi jeden z długo oczekiwanych dni w roku - warto sprawić, że będzie to pamiętny dzień

Jubileusz urodzin jest ważnym dniem nie tylko, kiedy jesteśmy mali. Także dojrzalsi mają ochotę milo spędzić ten wyjątkowy dla nich dzień z kalendarza.


na 30 urodziny
Dziennikarz: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu


Różne wpisy

Dzisiaj można kupić bardzo ciekawe gry, dodatkowo dla całej rodziny, więc i ty wybierz rozgrywki dla siebie

takenoko
Pomysł na ciekawe wieczory z bliskimi? Tu z pewnością znakomicie sprawdzą się planszówki. Teraz na regałach sklepików, jak także w sklepach sieciowych, można spotkać naprawdę interesujące tytuły.


prezent na 18 urodziny
Dziennikarz: O.Horbacz Photo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Przecieramy oczy o poranku i zawsze z uśmiechem na ustach myślimy, co zgotuje nam ta wyjątkowa dla nas strona z kalendarza - ile życzeń, ile upominków, ile pozdrowień.


Słyszy się, że najwspanialszy w życiu jest prezent na 18 urodziny. Jest oczywiste, że jubilat oczekuje często na podarunki niemal jak z Amerykańskich filmów czyli auta, ale w naszym kraju są odrobinę różne tradycje -sprzedaj.

Zainteresowały Cię informacje automobilista czasopismo przedstawione w tym poście? Bardzo miło zatem będzie nam podzielić się z Tobą nowymi wątkami. Czekamy na opinię!

Najbardziej wspominanymi niespodziankami od kolegów i przyjaciół, są prezenty komiczne z tak zwanym jajem. Często nie są to drogie podarki, ponieważ kupują je osoby jeszcze uczące się, ale bardziej chodzi o gest niż o kwestie finansowe. Jeśli ktokolwiek z naszych bliskich ma już któreś z kolei urodziny i zastanawiamy się, co sprezentować jej albo jemu na 30 urodziny, to trzeba podumać o tym, jaki temperament posiada ta osoba - . Jeśli jest globtroterem na pewno rozpromieni się na widok albumu albo dużej mapy świata na ścianę. Każdy mężczyzna ucieszy się z zestawu kieliszków do whisky, a kobieta z kieliszków do szampana. Majsterkowicz zbzikuje na punkcie nowiutkich śrubokrętów.


Jeśli pragniecie zrobić zabawny upominek zawsze możecie zamówić plakat znanego pisma z kolegą na nim - i jakimś śmiesznym artykułem mówiącym o tym, że na przykład jest najcudowniejszy lub pachnie jak milion dolarów.


Jeżeli tylko zdajemy sobie sprawę, że jubilat będzie szczęśliwy - to znaczy, że spełniliśmy nasz cel.
20-05-04 07:44:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.