Koszulki na płyty CD - a więc, opakowania papierowe przeznaczone na płytę? Nigdy więcej!

Jak to można łatwo zauważyć po naszym dzisiejszym tytule tekściku, nasz temat będzie dziś obejmował koszuleczki przeznaczone na płytki typu CD. Obecnie mogłoby się wydawać, iż płytki tego rodzaju jest to już przeżytek, szczególnie od pokazania się przenośnych dysków twardych, czy jeszcze silniej popularnych przenośnych portów rodzaju USB, które to mają z biegiem lat coraz większą pojemność.


koszulki na cd


Różne wpisy

Konsole video- odpowiednia rozrywka dla dzieci?

Jeszcze jakiś czas temu dzieciaki po lekcjach rzucały tornistry pod biurko i leciały na podwórko. Do mieszkania trzeba ich było przyprowadzać na siłę. To właśnie poza nim wyprawiały się najfajniejsze historie. Można było zbudować dom na drzewie albo pograć w podchody. Chłopaki całymi dniami grali w piłkę, a dziewczyny bawiły się w dom. Dzieciaki wręcz błagały rodziców o dodatkową godzinę na dworze.


Jednakże jak się okazuje, płytki rodzaju CD mają się nie najgorzej oraz wielu z nas do tej pory je "zbiera", chociaż dla wielu ich zwyczajowe opakowania z papieru nie są zadowalające, i z tego powodu ukazały się ich alternatywy...


Słysząc słówko "koszulka", zwykle imaginujemy sobie zwyczajny T-shirt, lecz owe słowo posiada kilka znaczeń, między innymi w dziale artykułów papierniczych, gdzie zwykle kojarzy się wraz z koszulka przeznaczoną na dobrze znane dzieciom "karteczki", na których znajdują się różne postacie z bajek, czy też filmików, ogólnikowo przeznaczonych dla tych najmłodszych.

Przydałoby Ci się kompleksowe opracowanie tego tematu? Zatem nie zwlekaj i zaloguj się do następnej witryny. Tam oczekują na Ciebie bardziej rzetelne informacje.

Jednakże powstał jeszcze pojedynczy typ koszulek, jakim to są bez wątpienia koszulki na cd, które to niegdyś zrobione z papieru, w tej chwili są robione w podobny sposób jak te na karteczki, tylko z przegródkami, wewnątrz które idealnie wpasują się płyty. dobrze jest tu po zaznaczać, że stare alternatywy tych koszulek, czyli te z papieru, mieściły po jednej płycie i to było tyle.


Obecnie koszulki na płyty CD mają tak nazywaną "perforację", która pozwala na wpięcie takiego typu koszulki do Wnętrza segregatora, gdzie na pewno jej nie zagubimy! Finisz z walającymi się po podłożu płytkami - pora na porządek i ład we osobistych zbiorach płyt!
23-10-10 07:31:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.