Koszulki na płyty CD - a więc, opakowania papierowe przeznaczone na płytę? Nigdy więcej!

Jak to można łatwo zauważyć po naszym dzisiejszym tytule tekściku, nasz temat będzie dziś obejmował koszuleczki przeznaczone na płytki typu CD. Obecnie mogłoby się wydawać, iż płytki tego rodzaju jest to już przeżytek, szczególnie od pokazania się przenośnych dysków twardych, czy jeszcze silniej popularnych przenośnych portów rodzaju USB, które to mają z biegiem lat coraz większą pojemność.


koszulki na cd


Jednakże jak się okazuje, płytki rodzaju CD mają się nie najgorzej oraz wielu z nas do tej pory je "zbiera", chociaż dla wielu ich zwyczajowe opakowania z papieru nie są zadowalające, i z tego powodu ukazały się ich alternatywy...


Różne wpisy

Dlaczego aktywność fizyczna bywa ważna w życiu niejednego człowieka?

Aktywność fizyczna
Dziennikarz: Windsor Tennis Club Belfast
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Bądź fit, takie hasła reklamowe można usłyszeć już wszędzie. Nie są to wyłącznie słowa skierowane do kobiet ale już także do mężczyzn a także dzieci. Spowodowane będzie to dlatego, iż przeraźliwe są analizy odnoszące się do aktywności fizycznej obywateli. Da się to spostrzec na przełomie lat, jeszcze do nie dawna dało się spostrzec biegające dzieci na podwórkach a także boiskach. Rodziców jeżdżących na rowerach ze swoimi pociechami. Z czasem to wszystko zanikło.


Słysząc słówko "koszulka (zerknij na przejdź", zwykle imaginujemy sobie zwyczajny T-shirt, lecz owe słowo posiada kilka znaczeń, między innymi w dziale artykułów papierniczych, gdzie zwykle kojarzy się wraz z koszulka przeznaczoną na dobrze znane dzieciom "karteczki", na których znajdują się różne postacie z bajek, czy też filmików, ogólnikowo przeznaczonych dla tych najmłodszych. Jednakże powstał jeszcze pojedynczy typ koszulek, jakim to są bez wątpienia koszulki na cd, które to niegdyś zrobione z papieru, w tej chwili są robione w podobny sposób jak te na karteczki, tylko z przegródkami, wewnątrz które idealnie wpasują się płyty. dobrze jest tu po zaznaczać, że stare alternatywy tych koszulek, czyli te z papieru, mieściły po jednej płycie i to było tyle.


Obecnie koszulki na płyty CD mają tak nazywaną "perforację", która pozwala na wpięcie takiego typu koszulki - kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy| - do Wnętrza segregatora, gdzie na pewno jej nie zagubimy! Finisz z walającymi się po podłożu płytkami - pora na porządek i ład we osobistych zbiorach płyt!
20-08-13 09:52:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.