Nie posiadasz pomysłu na upomniki? Planszówki to prawdziwy hit - przekonaj się sam!

Posiadasz już prezenty dla swoich najbliższych czy nadal poszukujesz czegoś niezapomnianego czym mógłbyś ich obdarować w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia? Jeżeli nie masz zielonego przeświadczenia na co się zdecydować w tym roku to musisz zdać sobie sprawę z tego, że planszówka to dobra zabawa nie jedynie dla dzieci, lecz głównie dla pełnoletnich.


Święta Bożego Narodzenia to dobry moment, by podarować grę planszową bliskiej nam osobie.
gry
Dziennikarz: Miguel Discart
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


samochody


Wiadomo, że na własną rękę czasem męcząco jest wydać 100 zł na grę, jednakże naprawdę jest to efektowna rozrywka. Powinno się w tym miejscu wspomnieć, że w dobie laptopów i internetu w zasadzie ciężko odciągnąć dzieciaki od monitora, jednak grą planszowym się to świetnie udaje. Jeśli dopiero rozpoczynacie przygodę z planszówkami to Catan gra planszowa będzie z całą pewnością dobrym wyborem. Jest to ostatni krzyk mody wśród gier, jaki każdy wielbiciel planszówek musi mieć. Gra bazuje na tym, że każdy gracz jest osadnikiem na wyspie Catan i rządzi własnej kolonii. Celem gry jest uzbieranie 10 punktów, jakie zapewniają zwycięstwo w rozgrywce. Jeśli uwielbiacie czasy królów to wtedy gra Królestwo w Budowie powinna przypaść Wam do gustu. Jest to przyjemna gra, w jaką da się grać całą rodziną. Twoim zadaniem jest mądra rozbudowa, tak żebyś zapewnił wszystkim podwładnym dostatek.
Jeśli świat planszówek nie jest Ci obcy to wobec tego Descent Wędrówki w Mroku będzie grą poprawną dla Ciebie. Jest to gra w jakiej przemierza się podziemia bitnymi bohaterami, a zadaniem jest zwalczenie wszystkich potworów na swej drodze.
21-10-02 07:21:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.