Jak można nietypowo i przyjemnie zaplanować wieczór kawalerski dla przyjaciela.

Wstąpienie w związek małżeński to zakończenie samodzielnego, niezależnego życia i związanie się z drugą połówką. Z tego też powodu często na pożegnanie tej swobody i wolności organizuje się przyszłym małżonkom imprezy ze znajomymi i przyjaciółmi, podczas jakich następuje pożegnanie z wolnym stanem.
Niektórzy pamiętają swoje kawalerskie czy panieńskie wieczory nawet lepiej, niż same wesela, ponieważ można się w czasie nich skupić jedynie na tym, żeby się bawić, a nie na obowiązkach na ślubie. A przeważnie w czasie tego typu imprez naprawdę sporo się dzieje, szczególnie jeśli się ma pomysłowych znajomych. Niektórzy naprawdę potrafią zadbać o to, aby organizowany przez nich kawalerski sopot miał taką oprawę, że przyszły pan młody przez długi czas nie zapomni tego ostatniego wydarzenia na wolności.


formuła2
Zainspirowane przez: fanpop.com


umiejętności
Dziennikarz: Travis Swan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Oczywiście przeważnie tego typu impreza ma zakończenie na jakiejś dyskotece czy w knajpie, gdzie przy alkoholu i dobrej muzyce wszyscy będą szaleć do białego rana. Lecz niejednokrotnie zaczyna się całkowicie inaczej, bo na jakiejś ciekawej męskiej rozrywce. Bardzo popularne są na przykład wyjścia na strzelnicę, na której uczestnicy będą się sprawdzali z prawdziwą bronią. Jeśli ktoś będzie się chciał nieco zmęczyć, to doskonałym pomysłem będzie także paintball gdańsk stocznia, podczas którego można będzie SPAlić sporo kalorii świetnie się przy okazji bawiąc.
Podczas ładnej pogody wybrać się również można na wycieczkę na quadach, albo odwiedzić jakiś tor kartingowy. Po takim wstępie zabawa w klubie z pewnością będzie jeszcze bardziej udana.
18-02-02 14:51:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.