Planszówki - świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi

W ostatnich latach mamy możliwość zauważyć swoisty renesans jeśli chodzi o popularność planszówek. Do łaski powróciły te tradycyjne, znane nam chociażby z czasów wczesnej młodości ale także te kompletnie nowe.


praca
Dziennikarz: Mermaid Properties Sp. z o.o.


Różne wpisy

Które miejsce mogłoby być prawdziwym rozpoczęciem ostatnich dni Twych dziecięcych marzeń o zwyczajności?

Sztuka w nieładzie
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu/
W dzisiejszych czasach funkcjonujemy w olbrzymim pośpiechu, a przez to w olbrzymim zdenerwowaniu. Nie jest to zbyt właściwe, jednak swe zachowanie tłumaczymy chęcią utrzymywania swego stanowiska zatrudnienia, chęcią utrzymania dobrego jakości życia.


Możliwości wyboru są naprawdę spore i każdy może odnaleźć coś dla siebie, zarówno pod kątem zainteresowań jak i konkretnej tematyki.


Podobnie jak na Facebooku tak jak i w innych miejscach w sieci pojawiają się zorganizowane grupy fanów tego typu planszówek jak chociażby Prawo dżungli. Gracze wymieniają się uwagami a także chwalą się swoimi wynikami oraz umawiają się na wspólne granie. Dużą zaletą gier planszowych jest na pewno ich aspekt społeczny - przeważnie przy jednej grze pojawia się kilka osób. Jest to całkowicie inny model aniżeli równie popularne gry komputerowe, które co prawda skupiają duże rzesze entuzjastów, jednakże nie ma tutaj fizycznej, bezpośredniej interakcji. Ponadto, przeróżne gry planszowe rozwijają wyobraźnię, zwłaszcza wśród najmłodszych graczy.


samochody


Gry planszowe stały się bardzo fajnym sposobem na spędzenie ciekawego wieczoru ze znajomymi. Jest to także wspaniały sposób na scementowanie relacji rodzinnych. Idealnym przykładem jest choćby Patchwork gra, która jest skonstruowana dla dwójki graczy. Jeśli mamy zamiar natomiast rozerwać się w odrobinę większym gronie przy bardzo pasjonującej grze, to Colt express będzie trafionym wyborem.


Gra polega na skolekcjonowaniu możliwie największego łupu z obrabowanego pociągu i może w niej brać udział nawet sześciu graczy na raz. Wciąż jedną z najbardziej popularnych gier pozostają Scrabble, jakie zdobyły serca milionów ludzi na całym świecie.
21-10-01 07:27:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.