Planszówki - świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi

W ostatnich latach mamy możliwość zauważyć swoisty renesans jeśli chodzi o popularność planszówek. Do łaski powróciły te tradycyjne, znane nam chociażby z czasów wczesnej młodości ale także te kompletnie nowe.


praca
Dziennikarz: Mermaid Properties Sp. z o.o.


Możliwości wyboru są naprawdę spore i każdy może odnaleźć coś dla siebie, zarówno pod kątem zainteresowań jak i konkretnej tematyki.


Podobnie jak na Facebooku tak jak i w innych miejscach w sieci pojawiają się zorganizowane grupy fanów tego typu planszówek jak chociażby Prawo dżungli. Gracze wymieniają się uwagami a także chwalą się swoimi wynikami oraz umawiają się na wspólne granie. Dużą zaletą gier planszowych jest na pewno ich aspekt społeczny - przeważnie przy jednej grze pojawia się kilka osób.

Ten odnośnik do serwisu rowery górskie elektryczne kieruje do niezwykle ciekawej strony, która zawiera równie fascynujące informacje na omawiany temat.

Jest to całkowicie inny model aniżeli równie popularne gry komputerowe, które co prawda skupiają duże rzesze entuzjastów, jednakże nie ma tutaj fizycznej, bezpośredniej interakcji. Ponadto, przeróżne gry planszowe rozwijają wyobraźnię, zwłaszcza wśród najmłodszych graczy.


Różne wpisy

Bardzo cenione gry na PC

zestaw playstation i gry
Dziennikarz: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wśród przetestowanych nie jeden raz i ciągle cenionych na rodzimym rynku propozycji gier wymieniana jest najczęściej propozycja watch dogs. Jest to gra akcji, która w znacznej mierze oparta jest na włamywaniu się do systemów kontrolujących miejską infrastrukturę. Nie bez znaczenia są w niej również prywatne urządzenia komunikacyjne, to znaczy jest to prawdziwa gratka dla sympatyków. Fani gier w tym stylu lubią sprawdzać dawane im do dyspozycji innowacje.


samochody


Gry planszowe stały się bardzo fajnym sposobem na spędzenie ciekawego wieczoru ze znajomymi. Jest to także wspaniały sposób na scementowanie relacji rodzinnych. Idealnym przykładem jest choćby Patchwork gra, która jest skonstruowana dla dwójki graczy. Jeśli mamy zamiar natomiast rozerwać się w odrobinę większym gronie przy bardzo pasjonującej grze, to Colt express będzie trafionym wyborem.


Gra polega na skolekcjonowaniu możliwie największego łupu z obrabowanego pociągu i może w niej brać udział nawet sześciu graczy na raz. Wciąż jedną z najbardziej popularnych gier pozostają Scrabble, jakie zdobyły serca milionów ludzi na całym świecie.
22-06-06 08:15:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.