Wysoki poziom gwarantowanych teraz możliwości

Trash metal oraz powiązane z tego rodzaju muzyką gatunki niemałą popularność zdobyły w latach 80. Warto zaznajomić się dokładnie z dyskografiami bardzo docenianych artystów tamtych czasów. Fani grup takich jak Metallica czy Anthrax na pewno polubią propozycje zespołu Slayer. Powstał on w 1981 roku w Huntington Park, jaki usytuowany jest na przedmieściach Los Angeles. Zespół współpracował z następującymi wytwórniami płytowymi: Metal Blade, Def Jam, American, Columbia oraz Sony Music.
Dyskografia grupy muzycznej Behemoth
koncert
Zainspirowane przez: http://www.morguefile.com/
Dziesięć lat po opisywanej grupie muzycznej powstał Behemoth, a więc w 1991 roku. Polska, natomiast dokładnie pochodząca z Gdańska grupa tworzy od tej pory muzykę w rodzaju pagan metal, black metal oraz death metal. Dziś członkami zespołu są: Adam Nergal Darski, Zbigniew Inferno Promiński oraz Tomasz Orion Wróblewski. Sama nazwa zespołu oznacza bestie i pochodzi z języka hebrajskiego. W 1992 roku grupa działała pod nazwą Baphomet i grała black metal.

Jeśli ten wątek jest dla Ciebie atrakcyjny, to kliknij i przeczytaj, jakiego rodzaju zagadnienia ma porządna witryna - zapewne materiały tam umieszczone są podobnie zajmujące.

Różnorodność prezentowanych stylów pozwoliła na znalezienie tak wielu słuchaczy.
Slayer – trash metalowa grupa z USA z lat 80.
Inicjatorem zespołu był Kerry King, gitarzysta, co razem z Jeffem Hannemanem, także gitarzystą, i Dave’m Lombardo – perkusistą, jak i basistą i wokalistą, Tomem Arayą stworzył grupę muzyczną wszech czasów. Slayer od samego początku odróżnia się swoim własnym stylem, który bazuje na intensywnych partiach gitar z partiami solo. Te solowe partie wykonywane są przy użyciu tremola, a całości towarzyszy niezastąpiony wokal. Aż cztery albumy uzyskały w USA status złotej płyty, co świadczy o niezwykle wysokim poziomie muzyki.
Gust muzyczny wyjątkowo wysublimowany
Behemoth prezentuje zróżnicowany, choć mimo wszystko ukonstytuowany styl muzyczny. Przeplatanie się black metalu, pagan metalu i dodawanie gitar akustycznych, jak również dokładne słyszenie death metalu w kolejnych kawałkach wzbudza spore zainteresowanie oraz euforię wśród fanów. Nie jedynie zdeklarowani fani tego konkretnego zespołu, a także entuzjaści takiego typu muzyki wybierają ochoczo tę grupę do przesłuchania dyskografii.


Różne wpisy

Roland może nam podarować przeróżnego rodzaju sprzęt muzyczny

Laptop
Dziennikarz: David Mulder
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Rollei może nam zaproponować interesujące rozwiązania optyczne. Kiedy interesujemy się muzyką, potrzebujemy jakieś elektroniczne instrumenty, lub oprogramowanie komputerów, które pozwoli nam zapisać to wszystko co udało nam się wykonać, to powinniśmy zajrzeć do oferty firmy Roland. To właśnie tam będziemy mogli trafić na interesujące rozwiązania, które wykorzystują najnowsze zdobycze technologiczne i które równocześnie są niesamowicie opłacalne cenowo.
20-12-11 16:41:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.