Wysoki poziom gwarantowanych teraz możliwości

Trash metal oraz powiązane z tego rodzaju muzyką gatunki niemałą popularność zdobyły w latach 80. Warto zaznajomić się dokładnie z dyskografiami bardzo docenianych artystów tamtych czasów. Fani grup takich jak Metallica czy Anthrax na pewno polubią propozycje zespołu Slayer. Powstał on w 1981 roku w Huntington Park, jaki usytuowany jest na przedmieściach Los Angeles. Zespół współpracował z następującymi wytwórniami płytowymi: Metal Blade, Def Jam, American, Columbia oraz Sony Music.
Dyskografia grupy muzycznej Behemoth
koncert
Zainspirowane przez: http://www.morguefile.com/
Dziesięć lat po opisywanej grupie muzycznej powstał Behemoth, a więc w 1991 roku. Polska, natomiast dokładnie pochodząca z Gdańska grupa tworzy od tej pory muzykę w rodzaju pagan metal, black metal oraz death metal. Dziś członkami zespołu są: Adam Nergal Darski, Zbigniew Inferno Promiński oraz Tomasz Orion Wróblewski. Sama nazwa zespołu oznacza bestie i pochodzi z języka hebrajskiego. W 1992 roku grupa działała pod nazwą Baphomet i grała black metal. Różnorodność prezentowanych stylów pozwoliła na znalezienie tak wielu słuchaczy.
Slayer – trash metalowa grupa z USA z lat 80.
Inicjatorem zespołu był Kerry King, gitarzysta, co razem z Jeffem Hannemanem, także gitarzystą, i Dave’m Lombardo – perkusistą, jak i basistą i wokalistą, Tomem Arayą stworzył grupę muzyczną wszech czasów. Slayer od samego początku odróżnia się swoim własnym stylem, który bazuje na intensywnych partiach gitar z partiami solo. Te solowe partie wykonywane są przy użyciu tremola, a całości towarzyszy niezastąpiony wokal. Aż cztery albumy uzyskały w USA status złotej płyty, co świadczy o niezwykle wysokim poziomie muzyki.
Gust muzyczny wyjątkowo wysublimowany
Behemoth prezentuje zróżnicowany, choć mimo wszystko ukonstytuowany styl muzyczny. Przeplatanie się black metalu, pagan metalu i dodawanie gitar akustycznych, jak również dokładne słyszenie death metalu w kolejnych kawałkach wzbudza spore zainteresowanie oraz euforię wśród fanów. Nie jedynie zdeklarowani fani tego konkretnego zespołu, a także entuzjaści takiego typu muzyki wybierają ochoczo tę grupę do przesłuchania dyskografii.


Różne wpisy

Jeśli pragniesz zapewnić sobie fajne zajęcia, Trójmiasto z pewnością cię nie rozczaruje w tej sprawie

Michał Zgiet
Na zwolenników rozrywek czekają obecnie różnorakie ciekawe ewentualności zaplanowania czasu. Są one tak urozmaicone, że właściwie każdy znajdzie coś dla siebie.
18-02-05 14:38:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.