Sprawdź jak można łatwo nagrać swoje akrobacje sportowe

Fascynaci nagrywania wyczynowych faktów sportowych doczekali się asortymentu dedykowanego wyjątkowo dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają najwyższe kryteria przydatności, a dzięki zaawansowanej technologii zadziwiają rewelacyjną jakością filmów i zdjęć w różnych rozdzielczościach i w jakości sporo przewyższającej obecny standard FullHD.

Kamera GoPro Hero3
Zainspirowane przez: http://kamerynakask.pl/
Kamera GoPro Hero3 jest godziwą dziedziczką modelu Hero2. Została wyposażona w obiektyw złożony z sześciu elementów, w tym w soczewkę asferyczną, która w zestawieniu z możliwością opcjonalnego ustawienia pola widzenia kamery proponuje właścicielowi rejestrowanie filmów z różnych perspektyw i pod nietypowym kątem. GoPro Hero3 mimo zróżnicowania nowych funkcji jest mniejsza, lżejsza i skuteczniejsza od poprzedniczki. W ofercie producenta jest do wyboru w trzech wersjach: White, Silver i Black Edition. Wszystkie mają zamontowany innowacyjny sensor CMOS, o rozdzielczości odpowiednio: 5Mpix, 11Mpix lub 12Mpix. Ponadto, sprzęt umożliwia filmowanie w jakości FullHD. Najbardziej zaawansowana z serii – seria Black Edition urzeka możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 4K – kamera małe kamery szpiegowskie rejestruje dwa razy więcej detali niż w aktualnie używanym standardzie FullHD – oraz efektem SlowMotion (nagrywanie w zwolnionym tempie) przy niższych rozdzielczościach.

Sportowe kamery GoPro mogą się też poszczycić solidną i wodoodporną obudową, która pozwala na filmowanie i tworzenie zdjęć nawet do sześćdziesięciu m. pod wodą. Każda z nich ma rozmieszczone wygodne przyciski, które usatysfakcjonują miłośników sportów zimowych, bo będą mogli je obsłużyć nawet w rękawicach. Ponadto, sportowe kamery GoPro zostały zbudowane tak, by maksymalnie ograniczać szumy wiatru orazzapewnić fotografującemu najlepszą jakość dźwięku.

Czym oprócz tego wyróżnia się seria Hero3 na tle poprzednich modeli GoPro? Z użytecznych nowinek warto wspomnieć o funkcji WiFi, która gwarantuje bezprzewodowe wysyłanie filmów czy zdjęć i może być sterowana przez smartfony oraz tablety, wyposażone w system iOS lub Android. Poza tym, kamery mają slot na karty microSDHC/XC, dzięki czemu obsługują karty o łącznej pojemności do 64GB. Wbudowane w kamerę wyjście micro HDMI umożliwia odtwarzanie zdjęć i filmów na telewizorach bez pomocy komputera.

Producent zadbał także o najbogatszy na rynku asortyment dodatków do mocowania kamer na wielu powierzchniach. Wśród propozycji znajdują się, m.in.: uchwyt na kask wentylowany, zaczep na kask pełny, uchwyt na głowę, uchwyt na klatkę piersiową oraz przyssawki do szyb, odporne nawet przy prędkości 240km/h! Dodatkowo, dostępne są też: wyświetlacz bądź wypornościowa tylna ścianka, która ułatwia zlokalizowanie kamery, jeśli ta, np. odczepi się od deski surfingowej (co i tak jest bardzo mało prawdopodobne), bo będzie unosiła się na wodzie.

Kamera GoPro Hero to doskonały sprzęt dla profesjonalnych użytkowników. Najdroższa z wzmiankowanych – GoPro Hero Black Edition już została mianowana prawdziwym triumfatorem w zestawieniu z modelami tej samej klasy i cieszy się ogromną popularnością u odbiorców. I nic w tym niecodziennego, ponieważ ma do dyspozycji naprawdę sporo przydatnych funkcji. Dzięki niej dostępne staje się nie tylko nagrywanie w jakości 4K, lecz zapis obrazów i filmów z prędkością 30 kl. na sekundę. Kamery Hero3 to absolutnie nowe oblicze filmowania oraz następny krok w stronę zaspokajania pragnień fotografujących.
19-11-05 08:00:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.