Sprawdź jak można łatwo nagrać swoje akrobacje sportowe

Fascynaci nagrywania wyczynowych faktów sportowych doczekali się asortymentu dedykowanego wyjątkowo dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają najwyższe kryteria przydatności, a dzięki zaawansowanej technologii zadziwiają rewelacyjną jakością filmów i zdjęć w różnych rozdzielczościach i w jakości sporo przewyższającej obecny standard FullHD.
Kamera GoPro Hero3
Zainspirowane przez: http://kamerynakask.pl/
Kamera GoPro Hero3 jest godziwą dziedziczką modelu Hero2. Została wyposażona w obiektyw złożony z sześciu elementów, w tym w soczewkę asferyczną, która w zestawieniu z możliwością opcjonalnego ustawienia pola widzenia kamery proponuje właścicielowi rejestrowanie filmów z różnych perspektyw i pod nietypowym kątem. GoPro Hero3 mimo zróżnicowania nowych funkcji jest mniejsza, lżejsza i skuteczniejsza od poprzedniczki. W ofercie producenta jest do wyboru w trzech wersjach: White, Silver i Black Edition. Wszystkie mają zamontowany innowacyjny sensor CMOS, o rozdzielczości odpowiednio: 5Mpix, 11Mpix lub 12Mpix. Ponadto, sprzęt umożliwia filmowanie w jakości FullHD. Najbardziej zaawansowana z serii – seria Black Edition urzeka możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 4K – kamera małe kamery szpiegowskie rejestruje dwa razy więcej detali niż w aktualnie używanym standardzie FullHD – oraz efektem SlowMotion (nagrywanie w zwolnionym tempie) przy niższych rozdzielczościach.

Sportowe kamery GoPro mogą się też poszczycić solidną i wodoodporną obudową, która pozwala na filmowanie i tworzenie zdjęć nawet do sześćdziesięciu m. pod wodą. Każda z nich ma rozmieszczone wygodne przyciski, które usatysfakcjonują miłośników sportów zimowych, bo będą mogli je obsłużyć nawet w rękawicach. Ponadto, sportowe kamery GoPro zostały zbudowane tak, by maksymalnie ograniczać szumy wiatru orazzapewnić fotografującemu najlepszą jakość dźwięku.

Czym oprócz tego wyróżnia się seria Hero3 na tle poprzednich modeli GoPro? Z użytecznych nowinek warto wspomnieć o funkcji WiFi, która gwarantuje bezprzewodowe wysyłanie filmów czy zdjęć i może być sterowana przez smartfony oraz tablety, wyposażone w system iOS lub Android. Poza tym, kamery mają slot na karty microSDHC/XC, dzięki czemu obsługują karty o łącznej pojemności do 64GB. Wbudowane w kamerę wyjście micro HDMI umożliwia odtwarzanie zdjęć i filmów na telewizorach bez pomocy komputera.

Producent zadbał także o najbogatszy na rynku asortyment dodatków do mocowania kamer na wielu powierzchniach. Wśród propozycji znajdują się, m.in.: uchwyt na kask wentylowany, zaczep na kask pełny, uchwyt na głowę, uchwyt na klatkę piersiową oraz przyssawki do szyb, odporne nawet przy prędkości 240km/h! Dodatkowo, dostępne są też: wyświetlacz (ekran led) bądź wypornościowa tylna ścianka, która ułatwia zlokalizowanie kamery, jeśli ta, np. odczepi się od deski surfingowej (co i tak jest bardzo mało prawdopodobne), bo będzie unosiła się na wodzie.

Kamera GoPro Hero to doskonały sprzęt dla profesjonalnych użytkowników. Najdroższa z wzmiankowanych – GoPro Hero Black Edition już została mianowana prawdziwym triumfatorem w zestawieniu z modelami tej samej klasy i cieszy się ogromną popularnością u odbiorców. I nic w tym niecodziennego, ponieważ ma do dyspozycji naprawdę sporo przydatnych funkcji. Dzięki niej dostępne staje się nie tylko nagrywanie w jakości 4K, lecz zapis obrazów i filmów z prędkością 30 kl. na sekundę. Kamery Hero3 to absolutnie nowe oblicze filmowania oraz następny krok w stronę zaspokajania pragnień fotografujących.


Różne wpisy

Dlaczego aktywność fizyczna bywa ważna w życiu niejednego człowieka?

Aktywność fizyczna
Dziennikarz: Windsor Tennis Club Belfast
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jesteś fit, owe hasła reklamowe ma się możliwość usłyszeć już wszędzie. Nie są to tylko słowa skierowane do pań lecz już również do mężczyzn a także dzieci. Spowodowane będzie to dlatego, iż przerażające bywają badania odnoszące się do aktywności fizycznej rodaków. Można to zobaczyć na zwrocie lat, jeszcze do nie dawna można było zauważyć biegające dzieci na podwórkach czy boiskach. Rodziców podróżujących na rowerach ze swoimi pociechami. Z biegiem lat to wszystko ustało.
19-08-30 07:39:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.