Radzimy, jak ciekawie bawić się koniec roku

Są takie okazje w roku, kiedy bardzo zależy nam na dobrej zabawie. Do takich można zaliczyć z pewnością Sylwester. Ta noc jest magiczna z paru powodów. W pierwszej kolejności żegnamy się ze starym rokiem. To idealny czas, aby pomyśleć nad tym, co udało nam się osiągnąć w ciągu minionych 12 miesięcy.


sztuczne ognie
Dziennikarz: Sig.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
To również idealny moment, aby wykonać listę kolejnych postanowień. Tak naprawdę wszystko możemy rozpocząć od nowa. Dostajemy kolejną szansę od losu, by odmienić nasze życie. Ale w Sylwestra nie znajdujemy zbyt dużo czasu na takie refleksje, ponieważ większość czasu zabiera nam szampańska zabawa. Bawimy się wolnością i upajamy się chwilą, gdyż dobrze wiemy, że drugiego dnia możemy te wszystkie wariactwa odespać.

Każdy z nas ma swój ulubiony pomysł na witanie Nowego Roku. Do łask powracają klasyczne domówki. Jest to niezwykle praktyczny sposób, dzięki któremu Sylwester 2013 nie będzie się nam kojarzył jedynie z wydaną fortuną. Na takich potańcówkach najczęściej funkcjonuje składka. Bardzo popularna jest też opcja dzielenia się obowiązkami z gospodarzem. Świętowanie odbywa się zwykle w kameralnym gronie najbliższych znajomych.

Mimo wszystko, wciąż organizuje się w naszej ojczyźnie dużo bali sylwestrowych z pompą. Niejedna kobieta marzy o tym, aby chociaż raz w życiu wziąć udział w tego typu szykownej imprezie. Panie zakładają wówczas zjawiskowe suknie, panowie prężą się dumnie w garniturach. Wszystko jest bardzo szykowne i w dobrym tonie. Na tego typu imprezach najczęściej gra na żywo zespół.

Różne wpisy

Modne gry przeglądarkowe - Tribal Wars 2

tribal wars 2
Dziennikarz: dailymotion
Zainspirowane przez: http://www.dailymotion.com
Multum graczy ochoczo gra w gratisowe gry przeglądarkowe, których w dzisiejszych czasach jest niezmiernie wiele.


Bardzo popularny jest wciąż od dawien dawna sylwester w górach (co potwierdzają oferty na ). Jest to wyjątkowo romantyczna propozycja. Ludowy wystrój, grzańce, trzaskający ogień w kominku- to wszystko sprzyja miłosnym uniesieniom. A na amatorów sportów zimowych oczekują przygotowane trasy. Organizowane są również wyjątkowe atrakcje(zobacz pokaz laserów) dla przybyłych, takie jak wielkie ogniska, kuligi, czy potańcówka w karczmie, w trakcie której gra najprawdziwsza góralska kapela. To się nazywa powitanie Nowego Roku z przytupem!
22-02-09 07:31:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.