Robimy zakupy w Poznaniu – gdzie obowiązkowo trzeba zajrzeć?

Poznań jest bardzo rozległym miastem, w którym cały czas coś się dzieje. Warto tu przyjechać, by chłonąć specyfikę miejscowości, ale także po to, żeby mieć okazję zrobić zakupy. W ofercie Poznania znajduje się wiele galerii handlowych, ale także mnóstwo oryginalnych butików oraz bazarów.

zakupy
Dziennikarz: MollySVH
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Planując zakupy w Poznaniu należy zastanowić się, czego szukamy. W miejscowości funkcjonuje wiele galerii handlowych, oferujących wyroby popularnych firm i do nich warto pójść na zwykłe zakupy odzieżowe, jeśli mieszkamy w sąsiadujących, mniejszych miejscowościach. To również trafiony wybór, gdy poszukujemy sprzętów domowych albo sprzętu RTV takiego jak ten z linku. Poznań to jednak miasto wyjątkowo nastrojowe, które umożliwia nam przechadzkę po pełnych starych przedmiotów bazarach, albo kupowanie pozbawionych chemii produktów żywnościowych. Miłośnicy luksusowych kolekcji od popularnych projektantów oraz amatorzy kosztownych antyków również nie rozczarują się. Oferta handlowa Poznania jest tak zróżnicowana, iż każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.


Różne wpisy

Zespół weselny Wrocław posiada sporo pracy

Zespół weselny
Dziennikarz: United States Navy Band
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Przeznaczmy dużo uwagi na wybranie właściwego zespołu

Kiedy przygotowujemy jakąś zabawę na której mają być tańce, to chcemy żeby wszyscy się właściwie bawili oraz by w czasie grania utworów stoliki okazały się opuszczone, a parkiet pękał w szwach.

Jeśli zależy nam na czymś więcej, niż na produktach z ceneo i zrobieniu zwyczajnych sprawunków, zakupy w Poznaniu bez wątpienia powinniśmy zacząć od popularnej galerii Stary Browar. W pełnej nazwie jest to Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar – miejsce bardzo klimatyczne, urządzone w budynkach starego budynku Browaru Huggera. Można nie tylko zrobić tu ekskluzywne zakupy, nabywając towary najlepszych światowych firm oraz znanych polskich projektantów, lecz także ciekawie spędzić wolne chwile, kontemplując sztukę i spotykając się z przyjaciółmi. Kolejnym, bardzo oryginalnym miejscem na zakupy jest Rynek Bernardyński, gdzie w każdą sobotę ma miejsce targ wyrobów ekologicznych. To właśnie tu nabędziemy świeże owoce i warzywa, naturalne przetwory, jak również prawdziwy chleb na zakwasie, tradycyjnie wyrabiane wędliny i sery. Innym słynnym poznańskim targowiskiem jest to, odbywające się w budynku starej rzeźni. W każdą drugą sobotę w miesiącu odbywa się tam targ antyków, w pozostałe soboty można krążyć wśród bardziej i mniej przydatnych staroci. Jeśli przebywając w Poznaniu pragniemy nabyć pamiątki dla bliskich lub mały cross jakieś oryginalne przedmioty, warto przejść się uliczkami w okolicy Starego Rynku, gdzie znajduje się sporo sklepików oferujących oryginalne towary.
23-03-14 00:28:59
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.