Militaria online – akcesoria do samoobrony

W dzisiejszych czasach nietrudno o atak w nieoczekiwanym momencie. Dotyczy to przede wszystkim mało bezpiecznych okolic, ale nie tylko. Jak się okazuje nawet w bezpiecznych miejscach można natrafić na napastników. Jak się przed nimi uchronić?
przekrój - muzyka
Dziennikarz: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dlaczego warto?


Różne wpisy

Gry komputerowe lub także na konsolach powoli przestają zadowalać nas

escape room gdańsk
Dziennikarz: Fabrice Florin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Poszukujemy teraz jeszcze większych i zupełnie innych wrażeń, ponieważ komputerowy świat już nam takich nie daje.


W poszukiwaniu innowacyjnych, bardziej porywających wrażeń zapraszamy do tzw.


Produkty przeznaczone do samoobrony mogą w istotny sposób zwiększyć nasze bezpieczeństwo. Napastnik często liczy na to, że w prosty sposób uda mu się zdobyć telefon, czy portfel, bowiem wystarczy tylko po prostu zastraszyć swoją ofiarę - to właśnie z tego powodu tak często są nimi kobiety. Niekiedy zdarza się, że warto jest postawić się złodziejowi, w szczególności jeżeli całe wydarzenie ma miejsce w okolicy często uczęszczanej przez przechodniów. Napastnik wtedy obawia się, że inna osoba może utrudnić mu działania i często rezygnuje. Niestety, zdarza się w praktyce i tak, że opór ze strony ofiary tylko budzi dużą agresję. Wtedy o wiele lepiej jest dać pieniądze, telefon, tudzież inną wartościową biżuterię, bo przecież życie człowieka i zdrowie znacznie jest cenniejsze niż tego typu przedmioty.

Zainspirował Cię ten post? Namawiamy Cię więc jeszcze dalej (https://www.adzikowydworek.pl/kariera/) - do naszej następnej witryny. Tam czekają na Ciebie zajmujące newsy.

Jeśli natomiast okolica, w której mieszkamy tudzież pracujemy nie jest bezpieczna, warto postarać się o przedmioty, które mogą ułatwić nam samoobronę, jak również zagwarantować pewności siebie.


odzwierciedlenie - muzyka
Dziennikarz: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Obrona przed przestępcą

Długopis taktyczny Fisherpen to doskonały przykład, że niewielkie nawet militaria łączyć mogą w sobie wiele funkcji. -> Przedmiot ten wygląda jak standardowy długopis, ale z chwilą zagrożenia staje się wygodnym narzędziem obrony – możemy wykorzystując go założyć dźwignię, czy też uderzyć napastnika. Oprócz tego konkretne modele mają dedykowaną końcówkę, za pomocą której zbijemy szybę.

Popularny jest również gaz pieprzowy. W przypadku zagrożenia wystarczy po niego sięgnąć, aby zaskoczyć napastnika i mieć czas na ucieczkę. Właśnie dlatego jest on, tak samo jak długopis taktyczny Fisherpen, skutecznym rozwiązaniem. To oczywiście przedmioty, które bez problemu zmieszczą się w kieszeni, a tym samym zawsze będą pod ręką. Nawet jeśli liczyć będą się sekundy, w prosty sposób będzie można go wyjąć i efektywnie obronić się przed niebezpiecznym złoczyńcą. Tego rodzaju rzeczy możemy z łatwością kupić w sklepach oferujących militaria. Poznaj pełną ofertę na stronie CQB Tego typu akcesoriów jest naprawdę dużo, dlatego nie powinniśmy mieć problemów z wybraniem konkretnego asortymentu.

24-02-06 12:28:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.