Militaria online – akcesoria do samoobrony

W dzisiejszych czasach nietrudno o atak w nieoczekiwanym momencie. Dotyczy to przede wszystkim mało bezpiecznych okolic, ale nie tylko. Jak się okazuje nawet w bezpiecznych miejscach można natrafić na napastników. Jak się przed nimi uchronić?
przekrój - muzyka
Dziennikarz: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dlaczego warto?


Różne wpisy

Audiobooki - czyli, książeczki czytane dostępne w sieci internetowej

wydarzenie kulturalne
Dziennikarz: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Czym dokładnie bywają audiobooki i gdzie można je kupić? Ile one kosztują? Na jakich zasadach polega ich unikalność? Odpowiemy na te konkretne pytania posługując się przykładem autorstwa Andrzeja Sapkowskiego noszącym tytuł "Boży Bojownicy".


Przeciwko pozorom, wewnątrz ostatnich latach urosła ochota ludzi na odczytywanie - może w nieznaczny sposób, jednak odnotowano rozrost sprzedaży książeczek zarówno papierowych, jak i alternatyw elektronicznych a więc ebooków.


Produkty przeznaczone do samoobrony mogą w istotny sposób zwiększyć nasze bezpieczeństwo. Napastnik często liczy na to, że w prosty sposób uda mu się zdobyć telefon, czy portfel, bowiem wystarczy tylko po prostu zastraszyć swoją ofiarę - to właśnie z tego powodu tak często są nimi kobiety. Niekiedy zdarza się, że warto jest postawić się złodziejowi, w szczególności jeżeli całe wydarzenie ma miejsce w okolicy często uczęszczanej przez przechodniów. Napastnik wtedy obawia się, że inna osoba może utrudnić mu działania i często rezygnuje. Niestety, zdarza się w praktyce i tak, że opór ze strony ofiary tylko budzi dużą agresję. Wtedy o wiele lepiej jest dać pieniądze, telefon, tudzież inną wartościową biżuterię, bo przecież życie człowieka i zdrowie znacznie jest cenniejsze niż tego typu przedmioty. Jeśli natomiast okolica, w której mieszkamy tudzież pracujemy nie jest bezpieczna, warto postarać się o przedmioty, które mogą ułatwić nam samoobronę, jak również zagwarantować pewności siebie.


odzwierciedlenie - muzyka
Dziennikarz: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Obrona przed przestępcą

Długopis taktyczny Fisherpen to doskonały przykład, że niewielkie nawet militaria łączyć mogą w sobie wiele funkcji. -> Przedmiot ten wygląda jak standardowy długopis, ale z chwilą zagrożenia staje się wygodnym narzędziem obrony – możemy wykorzystując go założyć dźwignię, czy też uderzyć napastnika. Oprócz tego konkretne modele mają dedykowaną końcówkę, za pomocą której zbijemy szybę.

Popularny jest również gaz pieprzowy. W przypadku zagrożenia wystarczy po niego sięgnąć, aby zaskoczyć napastnika i mieć czas na ucieczkę. Właśnie dlatego jest on, tak samo jak długopis taktyczny Fisherpen, skutecznym rozwiązaniem. To oczywiście przedmioty, które bez problemu zmieszczą się w kieszeni, a tym samym zawsze będą pod ręką. Nawet jeśli liczyć będą się sekundy, w prosty sposób będzie można go wyjąć i efektywnie obronić się przed niebezpiecznym złoczyńcą. Tego rodzaju rzeczy możemy z łatwością kupić w sklepach oferujących militaria. Poznaj pełną ofertę na stronie CQB Tego typu akcesoriów jest naprawdę dużo, dlatego nie powinniśmy mieć problemów z wybraniem konkretnego asortymentu.

23-05-25 07:15:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.