Planszówki na zróżnicowane okazje już nie tylko domeną przeznaczoną dla dzieci

Gry planszowe używane w przestrzeni domowej w trakcie różnych spotkań towarzyskich, czyli potoczne „planszówki” od zawsze stanowiły efektywny sposób na ubogacenie wspólnie spędzonego czasu.


koncept gra
Dziennikarz: Thomas Galvez
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


W ciągu ostatnich lat gry planszowe przeszły wyraźną ewolucję zarówno pod kątem wykonania oraz stopnia skomplikowania.

Podobne wiadomości opublikowano tu - więcej zobaczysz na stronie, którą także dobrze jest poznać. Oczywiście jeśli taka problematyka jest według Ciebie użyteczna.

Dzisiejsze warianty dostępne w sklepach to już nie standardowy „chińczyk”. Posiadłość szaleństwa (strona internetowa) to skierowana dla wielu osób gra, która ostatnio cieszy się nieustannie rosnącą popularnością. Posiadłość szaleństwa do typowych gier z całą pewnością się nie zalicza. Wymusza ona na graczach spore zaangażowanie, które skutkuje nierzadko licznymi godzinami niezapomnianej zabawy. Po tego typu gry sięgają głownie dorośli, dla których spotkania towarzyskie przy standardowej kawie najzwyczajniej nie przynoszą niezbędnego relaksu.


Różne wpisy

Poszukujesz pomysłu na prezent dla miłośnika planszówek? Sprawdź nasze typy!

restauracja
Dziennikarz: Barka Tumska
Zainspirowane przez: Barka Tumska
Jeszcze parę lat temu gry planszowe zazwyczaj kojarzyły nam się z wielką nudą i czymś, o czym praktycznie każdy chciał zapomnieć. Jednak od jakiegoś czasu planszówki przeżywają wyjątkowy renesans - grają w nie zarówno dorośli jak i dzieci, a na rynku pojawia się coraz więcej tytułów zasługujących na wyróżnienie.


Planszówki jak na przykład tajemnicze domostwo (czy wiesz, że…) zapewniają efektywną odskocznię od skostniałych schematów umożliwiając dorosłemu na powtórne stanie się dzieckiem i przeniesienie się w czasy, gdzie wszystko było większe, bardziej wyraźne i jaskrawsze. Gry w stylu „tajemnicze domostwo” nie tylko dostarczają wielu momentów spędzonych na unikalnej zabawie – pomagają one również w rozwijaniu uwagi dorosłego, która nierzadko podupada w wyniku codziennego obracania się w intensywnie zmieniającej się i wypełnionej licznymi obowiązkami rzeczywistości.


W zależności od tego jakiego typu preferujemy koncept gra planszowa jest w stanie efektywnie go dostarczyć.


W sklepach półki uginają się od najróżniejszych opcji, z których dosłownie każdy to sprawdzony dodatek na każde spotkanie. Posiadając wieczorny koncept gra (polecana strona) szybko się znajdzie.
20-06-11 09:04:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.