Planszówki na zróżnicowane okazje już nie tylko domeną przeznaczoną dla dzieci

Gry planszowe używane w przestrzeni domowej w trakcie różnych spotkań towarzyskich, czyli potoczne „planszówki” od zawsze stanowiły efektywny sposób na ubogacenie wspólnie spędzonego czasu.


koncept gra
Dziennikarz: Thomas Galvez
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


W ciągu ostatnich lat gry planszowe przeszły wyraźną ewolucję zarówno pod kątem wykonania oraz stopnia skomplikowania.

Podobne wiadomości opublikowano tu - więcej zobaczysz na stronie, którą także dobrze jest poznać. Oczywiście jeśli taka problematyka jest według Ciebie użyteczna.

Dzisiejsze warianty dostępne w sklepach to już nie standardowy „chińczyk”. Posiadłość szaleństwa (strona internetowa) to skierowana dla wielu osób gra, która ostatnio cieszy się nieustannie rosnącą popularnością. Posiadłość szaleństwa do typowych gier z całą pewnością się nie zalicza. Wymusza ona na graczach spore zaangażowanie, które skutkuje nierzadko licznymi godzinami niezapomnianej zabawy. Po tego typu gry sięgają głownie dorośli, dla których spotkania towarzyskie przy standardowej kawie najzwyczajniej nie przynoszą niezbędnego relaksu.


Różne wpisy

Gry przeglądarkowe - a więc, jak za darmo "wkręcić się" w świat gier?

gry przegladarkowe
Uwielbiasz gry, jednak nie chcesz za nie płacić? Marzy Ci się wspólne uczestniczenie w grze nie z systemem komputera, lecz całkiem innymi ludźmi, często nie jedynie pochodzącymi z obszarów Polski, lecz i całego globu? Jeśli tak, to przeczytaj nasz felieton, a z całą pewnością dowiesz się, jak wypełnić swoje marzenia!


Planszówki jak na przykład tajemnicze domostwo (czy wiesz, że…) zapewniają efektywną odskocznię od skostniałych schematów umożliwiając dorosłemu na powtórne stanie się dzieckiem i przeniesienie się w czasy, gdzie wszystko było większe, bardziej wyraźne i jaskrawsze. Gry w stylu „tajemnicze domostwo” nie tylko dostarczają wielu momentów spędzonych na unikalnej zabawie – pomagają one również w rozwijaniu uwagi dorosłego, która nierzadko podupada w wyniku codziennego obracania się w intensywnie zmieniającej się i wypełnionej licznymi obowiązkami rzeczywistości.


W zależności od tego jakiego typu preferujemy koncept gra planszowa jest w stanie efektywnie go dostarczyć.


W sklepach półki uginają się od najróżniejszych opcji, z których dosłownie każdy to sprawdzony dodatek na każde spotkanie. Posiadając wieczorny koncept gra (polecana strona) szybko się znajdzie.
20-06-11 09:04:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.