Krótki opisy kilku z najbardziej kultowych rodziny gier komputerowych, czyli World of Warcraft i Wormsów.

Gry komputerowe od dawna się cieszą ogromną popularnością, a kolejne wersje z utęsknieniem są wyczekiwane przez grających. Przez minione lata pojawiło się mnóstwo kultowych produkcji, jakie doczekały się wielu wznowień, a będą w nie grać zarówno gracze starsi wiekiem jak i młode pokolenia.


worms reloaded
Dziennikarz: www.4taroty.pl


Różne wpisy

Audiobooki - czyli, książeczki czytane dostępne w sieci internetowej

wydarzenie kulturalne
Dziennikarz: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Co to są audiobooki oraz gdzie można je kupić? Ile one kosztują? Na jakich zasadach polega ich unikalność? Po odpowiadamy na te pytanka posługując się przykładzikiem od autora Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem "Boży Bojownicy".


Przeciwko pozorom, w ostatnich latach urosła ochota ludzi na odczytywanie - może w nieznaczny sposób, jednak odnotowano wzrost sprzedaży książeczek zarówno papierowych, jak i wersji elektronicznych czyli ebooków.


Janusz Opryński


Na przykład przygody uroczych robali, nazywanych Wormsami, powstały już w 1994 roku i od samego początku cieszą się ogromną popularnością. Kolejną ich odsłoną, także bardzo ciepło przyjętą przez graczy jest worms reloaded, dostarcza ona wiele nowych broni w porównaniu z częściami poprzednimi. Wśród wielbicieli strategii niezmiennie popularnością się cieszy kultowa już wow battlenet. Obecnie już w nią grają miliony ludzi z całego świata, łącznie z tym że organizuje się są liczne międzynarodowe turnieje.


Sama gra już w standardowej wersji daje całkiem spore możliwości.

Masz ochotę ciągnąć dalej ciekawą treść? Więc nic nie stoi na przeszkodzie - kontynuuj kamerzysta na wesele kraków na kolejnej stronie.

Gracz może się wcielić w jedną z licznych postaci, jaką musi później sukcesywnie rozbudowywać o kolejne poziomy. Standardowo tych poziomów będzie 60, ale dostępne są dodatki, jakie nie tylko rozszerzają możliwości gry, lecz również dają możliwość pozyskania następnych poziomów.

Chcielibyśmy Cię zaprosić do równie interesujących wątków, które przygotowaliśmy dla Ciebie z radością. Więc kliknij stronę tanie fototapety na wymiar i czytaj to, na co masz ochotę.

Jeśli chodzi o world of warcraft cataclysm poziomów jest osiemdziesiąt , a poza tym grający dostają do dyspozycji nową klasę, czyli Death Knight.


Jeszcze większą ilość poziomów oferuje kolejny popularny dodatek, jakim jest wow lich king - . Tu ich jest aż 85, a dodatkowo pojawiają się nowe rasy Worgenów i goblinów, a także dużym modyfikacjom uległ świat, w jakim gra się toczy.
20-06-18 07:46:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.