Krótki opisy kilku z najbardziej kultowych rodziny gier komputerowych, czyli World of Warcraft i Wormsów.

Gry komputerowe od dawna się cieszą ogromną popularnością, a kolejne wersje z utęsknieniem są wyczekiwane przez grających. Przez minione lata pojawiło się mnóstwo kultowych produkcji, jakie doczekały się wielu wznowień, a będą w nie grać zarówno gracze starsi wiekiem jak i młode pokolenia.


worms reloaded
Dziennikarz: www.4taroty.pl


Różne wpisy

Co powinien zrobić gracz, którego nie stać na gry konsolowe?

Xbox One
Dziennikarz: ビッグアップジャパン
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jedną z największych bolączek polskiego gracza, mowa tutaj o konsolach jest z pewnością to, że w bardzo wielu przypadkach jest tak, iż niby gracz chce kupić sobie upolowaną grę, już oczyma własnej wyobraźni widzi jak świetnie spędza czas, ale co z tego, jeśli po prostu nie posiada za dużej sumy gotówki? Częsty problem mieszkańców Polski - brak pieniędzy. Jednakowoż problemy finansowe nie sprawiają, że w automatyczny sposób zapominamy o swoich celach zakupowych.


Janusz Opryński


Na przykład przygody uroczych robali, nazywanych Wormsami, powstały już w 1994 roku i od samego początku cieszą się ogromną popularnością. Kolejną ich odsłoną, także bardzo ciepło przyjętą przez graczy jest worms reloaded, dostarcza ona wiele nowych broni w porównaniu z częściami poprzednimi. Wśród wielbicieli strategii niezmiennie popularnością się cieszy kultowa już wow battlenet. Obecnie już w nią grają miliony ludzi z całego świata, łącznie z tym że organizuje się są liczne międzynarodowe turnieje.


Sama gra już w standardowej wersji daje całkiem spore możliwości.

Masz ochotę ciągnąć dalej ciekawą treść? Więc nic nie stoi na przeszkodzie - kontynuuj kamerzysta na wesele kraków na kolejnej stronie.

Gracz może się wcielić w jedną z licznych postaci, jaką musi później sukcesywnie rozbudowywać o kolejne poziomy. Standardowo tych poziomów będzie 60, ale dostępne są dodatki, jakie nie tylko rozszerzają możliwości gry, lecz również dają możliwość pozyskania następnych poziomów. Jeśli chodzi o world of warcraft cataclysm poziomów jest osiemdziesiąt , a poza tym grający dostają do dyspozycji nową klasę, czyli Death Knight.


Jeszcze większą ilość poziomów oferuje kolejny popularny dodatek, jakim jest wow lich king - . Tu ich jest aż 85, a dodatkowo pojawiają się nowe rasy Worgenów i goblinów, a także dużym modyfikacjom uległ świat, w jakim gra się toczy.
20-02-06 07:30:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.