W jaki sposób w obecnych czasach może prezentować się okładka na płytę?

Funkcjonujemy w czasach, kiedy wszystko jest wykonalne. W dużej mierze zawdzięczamy to temu, że posiadamy prosty dostęp do Internetu. I akurat przeto możemy wydrukować sobie zDJęcia wyspy, na której wcale nie byliśmy i znamy ją tylko ze słyszenia.
okładka na płytę
Dziennikarz: Eugene Romanenko
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Moglibyśmy zrobić jeszcze dużo więcej. A co dla przykładu?


ulica Piotrkowska


Moglibyśmy wymyślić w jaki sposób ma jawić się własna okładka na płytę. Moglibyśmy zastosować do tego bezpłatnego oprogramowania obecnego w Sieci, jaki wspomoże nas, aby utworzyć jakąkolwiek niezwykłą okładkę na płytę. Tego typu okładka na płytę może wyglądać naprawdę niezwykle, a co najważniejsze, będzie zaprojektowana przez nas samych. Okładka na płytę może być wykonana nawet przez kogokolwiek bez żadnego doświadczenia związanego z grafiką.

Czy ten temat wpadł Ci w oko? Jeśli tak, to pójdź do oferty (http://www.tokarnia-sosenka.com.pl/serwetki-decoupage) oraz zobacz informacje, w które obfituje inny portal.

Starczy tylko jakikolwiek fajny zamysł oraz już możemy brać się za pracę.


piłka nożna
Dziennikarz: Jon Candy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Taka prawidłowo utworzona okładka na płytę dopomoże w wypromowaniu piosenek i różnorodnych wykonań audio. Okładka na płytę jest bardzo łatwa do stworzenia nawet przez laika. W Sieci jest obecna biblioteka układów jaki mogłaby posiadać dowolna okładka na płytę. Jeżeli jesteś twórcą to możesz utworzyć takową okładkę na płytę, która będzie pokazywać Twą tożsamość jako artysty. Możesz dobrać czcionkę oraz odmienić oferowane tło. Tego typu okładka na płytę utworzona przez Ciebie będzie promować Twą muzykę na platformach społecznych, dzięki czemu dowie się o niej mnóstwo ludzi.
Okładka na płytę mogłaby zostać zaprojektowana poprzez Ciebie niezwykle prędko. Nie potrzebujesz na to więcej niż 5 min. Pozostały czas mógłbyś poświęcić na komponowanie kolejnych piosenek.
20-01-18 07:40:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.