Teraźniejsze mody na rynku 3D: figurki i skanowanie

Praktycznie żyjemy w nadzwyczaj ciekawych czasach. Dzięki rozwojowi współczesnych technologii stało się możliwe to, co przed laty nie było wykonalne. Aktualnie rozwój informatyki umożliwia projektowania w wirtualnym świecie modeli, które odzwierciedlają realia. Tak więc również skanowanie, jak i tworzenie figurek stało się możliwe dzięki rozwojowi techniki. Kto najwięcej na tym skorzysta? Okazuje się, że więcej osób, niż wcześniej się wydawało.
Figurka 3D
Dziennikarz: Gidge Uriza
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zacznijmy od skanów w technologii 3D - 3d - metoda skanowania. Jest to adekwatny sposób na przeniesienie do fikcyjnego świata modeli wywodzących z rzeczywistości. I tak można skanować rzeczywiście wszystko: człowieka, zwierzę czy przedmiot. Komu jest to potrzebne? Otóż okazuje się, że te skany mogą być wykorzystywane zarówno w reklamie, jak i przy produkcji filmów. Za sprawą tej techniki zarówno kreatorzy mody mogą wykorzystać modele wzięte z rzeczywistości. I do tego mogą zarówno skanować najpóźniejsze kreacje, które w dalszej kolejności wprowadzą do systemu. Następnie mogę je zużyć przy robieniu multimedialnych prezentacji danego wyrobu. I tak widzimy, że rzeczywiście jest możliwe użycie tych skanów w świecie reklamy banery nowy sącz i marketingu. Nie tylko przy wytwarzaniu reklam, ale co więcej każdy handlarz może obecnie postarać się o taki skan uzysku. Potem może przygotować multimedialną prezentację, dzięki której zdobędzie następnych klientów.


Różne wpisy

Czy zastanawialiśmy się jak wydrukować ebooka? Sprawdź jakie mamy rady

książka
Dziennikarz: Juhan Sonin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Książki elektroniczne zdobywają ciągle więcej zwolenników

Jeszcze niedawno pragnąc przeczytać jakąś książkę, trzeba było ją nabyć, albo wypożyczyć z biblioteki. Kiedy okazywała się być gruba oraz naprawdę sporo ważąca, to rezygnowaliśmy z zabierania jej w podróże, nie chcąc nosić ten ciężaru.

wydruk figurek 3d
Dziennikarz: Jennie Faber
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zrobienie skanu w technologii 3D znajduje zarazem inne zastosowanie. Otóż umożliwia wykonanie figurek w tej technologii 3D. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, jaką popularnością się one cieszą. Faktycznie znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w świecie biznesu, lecz zarazem cieszą się popularnością wśród zwyczajnych konsumentów. I tak w biznesie stało się możliwe szybkie wykonanie chociażby makiet przeróżnych wymysłów architektonicznych. Jest to pomocne przy szukaniu inwestorów i realizacji pomysłu biznesowego. Zarówno użytkownicy indywidualni mogą wykonać figurki 3D nie tylko swoje, lecz zarazem zafundować oryginalny prezent swoim najbliższym. W grę wchodzi zrobienia popiersia czy nawet całej sylwetki człowieka. Oferta na rynku jest dość bogata. Wystarczy wprowadzić w wyszukiwarce frazy: „figurki 3d” czy „skanowanie 3d”.
24-03-13 10:08:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.