Co należy robić, aby wieczór kawalerski był zabawny i niezapomniany?

Wielu mężczyznom wieczór kawalerski z pewnością kojarzyć się jest z całonocną imprezą, na której nie zabraknie alkoholu. Nie wszyscy jednak gustują w faktu rodzaju rozrywkach i częstokroć wybierają cokolwiek, co pozwoli im odetchnąć od codzienności i pozwoli spotkać się z przyjaciółmi.
A zdoła aktywnie?


Niektórzy wolą wieczór kawalerski spędzić w klubie, zaś inni decydują się na świętowanie faktu dnia od rana, np. wyjeżdżając za miasto. Nie oznacza to niewątpliwie całodziennej imprezy – znacznie częściej panowie wolą wybrać atrakcję, jaką pozwoli solidnie im się zmęczyć, a równocześnie dostarczy mnóstwa adrenaliny. Znakomitym przykładem zdoła być paintball Gdynia stocznia. Ciekawa lokalizacja to gwarancja, iż taki wyjazd (zielone szkoły wielkopolska) jest udany i zagwarantuje prawdziwe emocje. Miłośnicy mocnych wrażeń z pewnością docenią również szanse postrzelania farbą w takim miejscu, w jaki sposób np. opuszczony szpital Gdańsk. Wieczory kawalerskie to aktualnie nie wyłącznie okazja do imprezowania, jednak nierzadko też pretekst, aby spotkać się z przyjaciółmi, zaś atrakcje towarzyszące tego typu okazjom stanowią jedynie dodatek.


program
Dziennikarz: Tim Green
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


opuszczony szpital gdańsk


Jesteś organizatorem imprezy? Pamiętaj o tym!


Koledzy przyszłego pana młodego nieraz starają się zorganizować taki wieczór kawalerski, jakiego główny zainteresowany nie zapomni przez długi czas. Niewątpliwie dobra zabawa jest niezmiernie znaczącą, lecz pamiętajmy, by przede wszystkim uwzględnić potrzeby i osobowość przyszłego pana młodego. Nie wszyscy uwielbiają imprezowanie do białego rana – pozostawać może kolega niebawem biorący ślub bardzo mocniej zadowolony pozostaje właśnie z paintballu bądź innej aktywnej atrakcji. W takich sytuacjach dobrym pomysłem zdoła być połączenie tych dwóch form spędzenia faktu wyjątkowego dnia. Przed zmierzchem można więc udać się na paintball, zaś wieczorem – do klubu. Jeszcze częściej zdarzają się kilkudniowe wyjazdy z okazji wieczoru kawalerskiego.
Interesująca lokalizacja połączona z wieloma możliwościami zabawy to z pewnością odpowiedni pomysł, jednak i w tym wypadku należy pamiętać o umiarze. Niewątpliwie lepiej będzie pozwolić sobie na jedną rozrywkę dziennie, niż skumulować każde atrakcje w krótkim trakcie – w przeciwnym wypadku może zabraknąć siły na wieczorną zabawę.
23-03-22 07:41:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.