Na czym polega fenomen gier online?

W światku gier online coraz więcej graczy przenosi się do świata online. Mamy tutaj dwa sposoby wejścia w świat wirtualny - przez sam portal gry lub też po zainstalowaniu gry na swoim dysku. Druga z możliwości gwarantuje więcej wyborów, wirtualnych „fajerwerków”, a tym samym ulubionej przygody z grą.

Odzew jaki mają gry na przeglądarkę to nade wszystko zasługa dostępności i darmowości. Żeby móc zagrać niepotrzebne są pieniądze ani żadne licencje, wystarczy że zarejestrujemy się na platformie i to wszystko. Zostaje już tylko „wejście” w wirtualny świat, przechodzenie kolejnych poziomów czy zdobywanie umiejętności. To zależy wyłącznie od czasu, który poświęcimy naszej wirtualnej przygodzie.

Czy przeczytane tutaj informacje okazały się ciekawe? Jeśli tak, to więcej zobaczysz w ofercie (http://www.rego-bis.pl/dojazd-wlasny/), która także bez wątpienia będzie zachęcająca.Gry przeglądarkowe
Dziennikarz: Patrick Bombaert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Atrakcyjność gier na przeglądarkę wynika też z faktu, że w serwisach mogą rywalizować zarówno koledzy jak i ludzie z drugiego końca globu. Nie wypada marudzić i narzekać - kiedy ktoś ze znajomych „nawali”, prawdopodobnie znajdzie się w tym samym czasie i zakątku sieci inna osoba, którą zidentyfikujemy po nicku. Jest to najzwyczajniejsza nazwa gracza, często odsyłająca do najważniejszych statystyk w światku danej gry - zobacz więcej.

Dzięki podglądaniu konkurenta łatwo sprawdzimy jaki poziom prezentuje. W przypadku gier nastawionych na walkę pozwala to uniknąć nierównego pojedynku, eliminacji, a tym samym rozpoczynania wszystkiego od nowa. Takiego scenariusza wszyscy gracze online obawiają się szczególnie. Zatem kliknięcie obok ikonki gracza pozwala na szybkie podejrzenie statystyki rywala, jego doświadczenie, czy kluczowe w batalii parametry siły ognia.


Różne wpisy

Randkowanie online nowoczesnym sposobem dla singli

Dziennikarz: Disney Channel
Nie można rozpocząć inaczej niż od słów: „bo jak ja byłem w Twoim wieku…” i zdecydowanie będzie to idealny początek. Kiedyś, jeśli chcieliśmy pójść na randkę należało pójść do dziewczyny i ją na taką randkę zaprosić, a dziś… cóż dziś jest zupełnie inaczej. W obecnych czasach wystarczy mieć komputer, który jest podłączony do sieci. Musimy poszukać jakiejś platformy randkowej, założyć konto i tyle. Możemy czekać na zgłoszenia do nas lub my możemy odezwać się do potencjalnej „randki” odezwać. Jednak sama randka odbywa się też przez Internet.
Wyróżniki graczy online niełatwo jednolicie sprecyzować bez podawania konkretnych nazw gier - w „sportowych” najważniejsze są rankingi i passy, kiedy chodzi o gry strategiczno-ekonomicznych liczy się więcej czynników pobocznych, które wpływają na „siłę” naszej jednostki na wirtualnej mapie.

W grach bitewnych już na samym początku możemy uczyć się sztuki walki zgodnej z wytycznymi i regulaminami gry. Im szybciej dozbroimy się, zmodyfikujemy siłę ognia, tym większe będą szanse na zwycięstwo w starciu z równie dozbrojonym rywalem. Jest to bowiem najważniejsza karta przetargowa na drodze do stania się potentatem w świecie wirtualnej batalistyki.
23-09-23 08:01:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.