Właściwą ilość przyjemności zagwarantują Ci najwspanialsze wystrzałowe efektowne wspólne gry.

Bez względu na to, czy jesteś innowatorem czy miłośnikiem wyścigów, twórcą czy graczem bez litości dla klawiszy, gry to świat doznań, jaki ktokolwiek może odkrywać w swoim gniazdku. Stosowną dawkę przyjemności umożliwią Ci najwspanialsze rewelacyjne wyrafinowane wspólne gry.


gry na konsole
Dziennikarz: jareed
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Battlefield Hardline, czyli walka na granicy zasad i bezładu, łączy w sobie wartką fabułę trybu wieloosobowego z angażującą emocjonalnie akcją w stylu dzisiejszych seriali kryminalnych. W trybie wieloosobowym będziesz prześladował złoczyńców, ratował zakładników, względnie demolował sejfy i uciekał ze zdobyczą, w zależności od tego, po jakiej stronie prawa staniesz. W kampanii jednoosobowej ucieleśnisz się w postać początkującego detektywa Nicka Mendozy, który przemierza USA w poszukiwaniu wendety na przyjaciołach ze służby, którym onegdaj ufał. Sposób, współpraca w załodze, rozmaitość pojazdów i duże plany, oto efektowny świat kryminału przeniesiony na terytorium serii Battlefield.

Gra dzieje się w czasie obecnym, a lokalizacje są różnorodne, olśniewające i naturalnie wielce uległe na unicestwienie. Korzystaj z obszernego repertuaru broni zarezerwowanej dla wojska, oraz nowego typu sprzętu jak obrzyny, paralizatory, tyrolka i kotwiczka wspinaczkowa. Gadżetów trzeba stosować w opcjonalnym miejscu na jakiejkolwiek mapie, co wprowadza do rozgrywki fragmenty zdumienia i nieprzewidywalności. Mecz wyjazdy na mecze do Rosji z uczestnictwem wehikułów w Battlefield Hardline jest energiczna i niepowtarzalna. Prowadź na pełnych biegach na drugi koniec mapy by udzielić odsieczy znajomym, rozjeżdżaj wrogów na miazgę i wiej motorem przed policją z łupem na własnych plecach.

Wirtualne gry
Dziennikarz: Sergey Galyonkin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W batman arkham knight po raz kolejny wcielamy się w Mrocznego Rycerza, który będzie musiał przeciwstawić się w pełni nowemu wrogowi. Prócz tego wielu złoczyńców w Gotham City sprzymierzyło się, by całkowicie rozprawić się z Batmanem. Pod wodzą Scarecrowa uknuli odrażający projekt. Jego początkowa faza zaczęła się wraz z rozlokowaniem w całym mieście pojemników ze okropną trucizną. Cząstka miasta zostaje opróżniana, a bohater musi od nowa wejść do działań pod ochroną nocy.

Pod względem rozgrywki, gra proponuje układ walki analogiczny do tych z dotychczasowych odsłon, który uzupełniony został o kilka oryginalnych posunięć. Autorzy starają się jednak nie pogmatwać za bardzo gry, usiłując pojednać dynamiczność z łatwością sterowania. W czasie gry przemierzymy rewir pięć razy większy niż wcześniejszy. Poza tym po raz pierwszy w serii dostaniemy możliwość kierowania Batmobilem. Pojazd jest wyekwipowany w wielkie działko, szybkostrzelnego miniguna, jak również wyjątkowe narzędzia do pojedynku.
23-03-14 00:33:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.