Na świecie
kuchenne noże japońskie
Dziennikarz: Chroma
Zainspirowane przez: http://www.smakprostoty.pl/index/1/36/4/chroma__haiku/id

Kompletujemy wyposażenie do kuchni - Jakie są najkorzystniejsze noże kuchenne? Sprawdź

Kuchnia to jedno z najistotniejszych pomieszczeń w każdym domu. To właśnie tutaj codziennie przygotowujemy posiłki, robimy kawę i spotykamy się z domownikami. Ażeby praca w kuchni była możliwie najbardziej przyjemna i szybka, powinniśmy się zatroszczyć o niezbędne sprzęty oraz elementy uzupełniające. Co będzie potrzebne już na samym początku i gdzie poszukiwać takich produktów?
na Mazurach
Dziennikarz: evoonia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Świetnym planem na odpoczynek okazują się być wczasy na Mazurach

Kiedy chcemy mieć świadomość, że nasze wyjazdy okażą się rzeczywiście udane i będziemy mieli szansę fantastycznie wypocząć, to powinniśmy ich planowaniem zająć się z odpowiednim wyprzedzeniem.
tajlandia
Dziennikarz: Phuket@photographer.net
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Tajlandia, czyli miejsca, które musisz koniecznie zobaczyć

Tajlandia to niezwykły kraj Azji Południowo-Wschodniej, który zachwyci nas bogactwem barw, splendorem świątynnych wnętrz, tropikalną przyrodą, pięknymi obyczajami, religią wkradającą się w codzienne życie mieszkańców oraz wszechobecnym uśmiechem. Tajlandia przepełniona jest barwami: zielono-czerwone dachy świątyń doskonale komponują się ze złoconymi ozdobami, mnisi w szafranowych odzieniach przechadzają się wśród zabytkowych budowli z brązowej cegły, rzeczkami pływają długie łodzie napełnione po brzeżki barwnymi owocami i aromatycznymi przyprawami, na niebieskim niebie pląsają karmazynowe latawce, natomiast na tle soczystej zieloności pól ryżowych dojrzeć możemy ciemnookich Tajów w kapeluszach.
pracownicy
Dziennikarz: U.S. Department of Agriculture
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co oznacza, że hotel zapewnia najbardziej profesjonalną jakość? Czym się powinien odznaczać? Co jest najbardziej istotne dla gości?

Bardzo komfortowe, najwyższej klasy pokoje, najlepsze praktyki hotelarskie, wygodne sale konferencyjne, tradycja i pewność wygody. Tego typu cechy jesteśmy w stanie sobie zażyczyć od najlepszych hoteli. W takich miejscach jesteśmy w stanie poczuć się jak we własnym domu, a nawet jeszcze bardziej komfortowo.
konferencja
Dziennikarz: ITU Pictures
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Doskonała część wizualna każdej konferencji, gwarantująca jej sukces.

Perfekcyjna część wizualna każdej konferencji, zapewniająca jej sukces jest tym o co muszą zadbać te osoby, jakie biorą odpowiedzialność za kwestie techniczne. Organizator powinien w takim razie postarać się o zatrudnienie takich osób, odnośnie jakich będzie mieć pewność, iż wywiązywać będą się z tego zobowiązania wzorowo.
pudełka
Dziennikarz: Nan Palmero
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wszechstronne zastosowanie tektury o strukturze falistej

Opakowania tekturowe pełnią wiele funkcji. Jedne, na przykład pudełka artykułów kosmetycznych, muszą przyciągać spojrzenia potencjalnych kupców, ”namawiać” do zakupu. Inne, muszą spełniać jedną, najważniejszą funkcję: ochronną.
rezerwy24.pl/aktuariusz
Dziennikarz: Chris & Karen Highland
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kim jest aktuariusz i gdzie znajduje pracę? Na czym właściwie polega jego praca, w czym powinien być najlepszy?

Aktuariusz jest profesjonalistą w dziedzinie matematyki finansowej i ubezpieczeniowej. Zatrudniany jest głównie przez firmy ubezpieczeniowe. Stosując metody rachunku prawdopodobieństwa oraz statystyki, szacuje ryzyko wypadków losowych oraz wielkość związanych z tym składek ubezpieczeniowych, oblicza wielkość tak zwanych rezerw finansowych i konstruuje tablice wymieralności.
Samochód
Dziennikarz: Alexander Nie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu nabywamy wiekowe automobile?

Od dawien automobil był oznaką statusu społecznego. Najpierw mogli sobie na niego pozwolić najbogatsi, później nie było lepiej. Auta miały być jedynie firmowe (połowa lat 50-tych). Później samochody można było dostać w wyniku złożonego systemu losowań i przedpłat.
kolejka
Dziennikarz: Paweł
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama jest w każdym miejscu, bez niej nie można funkcjonować na rynku. Posiadamy różne typy reklamy

Nasze miasta emanują kolorami reklam i reklam wielkoformatowych. Jeszcze kilka lat temu tego rodzaju zajście dojrzeć można było tylko w ogromnych zachodnich miastach. Obecnie każdy sklep z ubraniami, każdy sklep spożywczy, supermarket oraz przeciętny niewielki sklepik ma swoją reklamę.
Gazety codzienne
Dziennikarz: HonestReporting
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W każdy dzień wzbogacani jesteśmy nowinkami. Jaka metoda Tobie odpowiada? Jakiego rodzaju lubisz informacje? Jak preferujesz je otrzymywać?

Niemal każdego dnia poznajemy nowe informacje na temat świata, łapiemy się na tym, że nowa porcja wiedzy umie otworzyć nam oczy na wiele inspiracji i zjawisk. Właściwie to nigdy nie mamy dość, jeśli nas coś zauroczy, zachwyci chcemy dostawać tego jeszcze więcej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.