Konsole

Konsole video- odpowiednia rozrywka dla dzieci?

Jeszcze jakiś czas temu dzieciaki po lekcjach rzucały tornistry pod biurko i leciały na podwórko. Do mieszkania trzeba ich było przyprowadzać na siłę. To właśnie poza nim wyprawiały się najfajniejsze historie. Można było zbudować dom na drzewie albo pograć w podchody. Chłopaki całymi dniami grali w piłkę, a dziewczyny bawiły się w dom. Dzieciaki wręcz błagały rodziców o dodatkową godzinę na dworze.
logo Xbox
Dziennikarz: ビッグアップジャパン
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Opinie na temat konsoli

Xbox to fantastyczna konsola. Zasadniczo akurat konsole są fantastyczne! Pomyślmy się w takim razie z jakich powodów tak z dużą chęcią tak wielu ludzi spędza sporo wolnych chwil na konsoli. Czy naprawdę chodzi o tylko pragnienie zabicia nudy? Może to istotny czynnik, ale ciężko tak mocno spłycać ten temat!
joystick
Zainspirowane przez: http://www.morguefile.com/

Z jakiego powodu GTA wciąż jest na topie?

Chociaż często coś szalenie popularnego z miesiąca na miesiąc traci na popularności, na przykład rodzima Nasza Klasa, to nadal Grand Theft Auto jest na czasie. A w końcu nie jest powiedziane, że GTA jest nowatorską produkcją. Można tak naprawdę powiedzieć, iż o wielkim sukcesie gry Grand Theft Auto zadecydowało to, że jest najzwyczajniej naprawdę wciągająca, ale również prosta w obsłudze. I zapewne z tego powodu nawet takie osoby, które raczej na co dzień nie mają większej styczności z grami, niemal ubóstwiają Grand Theft Auto...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.