Urodziny
Prezenty dla nastolatków
Dziennikarz: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Głowisz się jaki prezent kupić najbliższej osobie? Zapewniamy nieskończoną listę opcji!

Ludzie bardzo chętnie dają sobie podarunki z różnych okazji, a czasami także bez okazji. Tych okazji bywa bardzo dużo, należą do nich przykładowo różnego rodzaju święta. W dużej liczbie krajów z prezentami kojarzone są w pierwszej kolejności święta Bożego Narodzenia, kiedy to różne rzeczy otrzymuje się na gwiazdkę. Niezwykle powszechne są też podarunki w dniu urodzin, kupowane w szczególności najmłodszym. Liczba i typ takich okazji uzależnione są od preferencji, a także od regionu, w jakim się mieszka, a co za tym idzie od obowiązujących tam zwyczajów. Ostatniona przykład na terenie Polski coraz bardziej popularne stały się walentynki, które są przeniesionym do Polski amerykańskim dniem zakochanych. W tym dniu zakochane pary dają sobie drobne prezenty, wysyła się także pocztówki z wyznaniami miłości, zwane również walentynkami. Powszechnie poszukiwane są także pomysły na prezent na wieczór panieński , jak również na sporo pozostałych okazji.
fotografia ślubna
Dziennikarz: vastateparksstaff
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

7 rzeczy odnośnie zaproszeń, o których musisz wiedzieć

Łatwo wypisane zaproszenia dla dzieci cieszą się wielkim powodzeniem. Jeśli chcemy wyprawić własnemu kilkulatkowi urodziny, na które chce sprosić swoich kolegów i koleżanki, to z pewnością powinniśmy zatroszczyć się o to, by mógł im wręczyć odpowiednio zaprojektowane zaproszenia dla dzieci.
Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Dziennikarz: Sigma International
Zainspirowane przez: Sigma International

Podarunek dla chłopaka na 18 rocznicę urodzin nie musi być nudny!

Każda z nas ma co roku dylemat co kupić facetowi na Urodziny. Tym bardziej na te jedne, jedyne 18 urodzinki.


Podarunek dla chłopaka na 18 rocznicę urodzin nie musi być nudny!

Jaki prezent na 18 urodziny? Podpowiadamy, co można mu ofiarować! Niekonwencjonalny upominek to taki, który zazwyczaj zrealizujesz sama.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.