Online
Dziennikarz: Disney Channel

Randkowanie online nowoczesnym sposobem dla singli

Nie można rozpocząć inaczej niż od słów: „bo jak ja byłem w Twoim wieku…” i zdecydowanie będzie to idealny początek. Kiedyś, jeśli chcieliśmy pójść na randkę należało pójść do dziewczyny i ją na taką randkę zaprosić, a dziś… cóż dziś jest zupełnie inaczej. W obecnych czasach wystarczy mieć komputer, który jest podłączony do sieci. Musimy poszukać jakiejś platformy randkowej, założyć konto i tyle. Możemy czekać na zgłoszenia do nas lub my możemy odezwać się do potencjalnej „randki” odezwać. Jednak sama randka odbywa się też przez Internet.
Przykładowa gra online
Zainspirowane przez: gry-online.pl

Na czym polega fenomen gier online?

W światku gier komputerowych coraz więcej graczy przenosi się do świata online. Mamy tutaj dwa sposoby wejścia w świat wirtualny - przez serwis z grą albo też po pobraniu instalatora gry na własny dysk. Druga z możliwości gwarantuje więcej wyborów, gierkowych „fajerwerków”, a co za tym idzie, daje więcej atrakcji.
Plakat z napisem www
Dziennikarz: Duncan Hull
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Aktywność online - jaka jest, czy zapewnia rzeczywiście dużo? Czy zabiera zbyt wiele czasu?

Internet jest miejscem wielu ekscytujących wrażeń, jest niczym równoległa rzeczywistość. W sumie czasem już częściej jesteśmy online niż w normalnym życiu, no ale nie ma co się dziwić, kiedy te dwie sfery jednak się uzupełniają. To z tego powodu, że można załatwiać dużą ilość spraw nie opuszczając mieszkania. Z jednej więc strony jest wiele nowych możliwości, dzięki temu można zyskać tak naprawdę na czasie (na przykład zakupy online), z drugiej wiele możliwości, jak gry i filmy przykuwają naszą uwagę, tak więc bardzo sporo czasu spędzamy korzystając z rozrywki.
zabawy

Jakiego rodzaju gry przeglądarkowe wybierać dla swego dzieciaka?

Obecnie dla mnóstwa ludzi gry komputerowe są jedyną rozrywką. Dzieciaki z chęcią po nie sięgają i zazwyczaj traktują je jak atrakcję.


Jakiego rodzaju gry przeglądarkowe wybierać dla swego dzieciaka?

Dostępne dziś gry przeglądarkowe mogą uczyć analitycznego rozumowania albo kreatywności.
lasertag
Dziennikarz: David Leo Veksler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Bądź nieustannie przygotowany na starcie z ostrą chwilą

Rzeczy militarne posiadają wiarygodną markę i są coraz bardziej popularne nie tylko wśród meżczyzn ale również dziewczyn.
Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Dziennikarz: Sigma International
Zainspirowane przez: Sigma International

Podarunek dla chłopaka na 18 rocznicę urodzin nie musi być nudny!

Każda z nas ma co roku dylemat co kupić facetowi na Urodziny. Tym bardziej na te jedne, jedyne 18 urodzinki.


Podarunek dla chłopaka na 18 rocznicę urodzin nie musi być nudny!

Jaki prezent na 18 urodziny? Podpowiadamy, co można mu ofiarować! Niekonwencjonalny upominek to taki, który zazwyczaj zrealizujesz sama.
gry przegladarkowe

Gry przeglądarkowe - a więc, jak za darmo "wkręcić się" w świat gier?

Lubisz gry, lecz nie pragniesz za nie wcale płacić? Marzy Ci się wspólne granie nie z systemem komputera, lecz całkiem innymi ludźmi, często nie tylko pochodzącymi z obszarów Polski, lecz również i całego świata? Jeżeli tak jest, przeczytaj nasz felieton, a z całą pewnością dowiesz się, w jaki sposób spełnić swoje marzenia!
Kalkulator na stole
Dziennikarz: José Carlos Casimiro
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Prześlij swój formularz PIT online - teraz to dziecinnie proste

Niemal każdy z nas dobrze zdaje sobie sprawę z faktu, że co roku dosięga nas obowiązek wypełnienia zeznania podatkowego. Jeżeli cokolwiek zarabiasz, wtedy powinieneś rozliczyć cały osiągnięty przez siebie przychód – w przeciwnym razie mogą Cię czekać nieprzyjemne kłopoty z urzędem skarbowym, który kategorycznie zrobi wszystko, aby skrupulatnie sprawdzić, ile zarobiłeś w danym roku i czy aby na pewno każdą zarobioną złotówkę wpisałeś w swoim rocznym zeznaniu podatkowym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.