Zakupy
Plakat z napisem www
Dziennikarz: Duncan Hull
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Aktywność online - jaka jest, czy zapewnia rzeczywiście dużo? Czy zabiera zbyt wiele czasu?

Internet to miejsce dużej liczby wrażeń, jakby równoległa rzeczywistość. W sumie niekiedy już częściej przebywamy online niż w zwyczajnym życiu, no ale nie ma co się dziwić, gdyż te dwie sfery jednakowoż się uzupełniają. To dlatego, iż można załatwiać dużą liczbę spraw nie opuszczając domu. Z jednej więc strony istnieje wiele nowych możliwości, dzięki temu można zyskać tak naprawdę na czasie (na przykład zakupy online), z drugiej liczne możliwości, jak gry oraz filmy przykuwają naszą uwagę, więc bardzo dużo czasu spędzamy kosztując rozrywki.
Kobieta z zakupami
Dziennikarz: Joonie - http://justjoonie.blogspot.com/
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Letnie obniżki cen, czyli w jaki sposób nie dać się nabrać na nieprawdziwe okazje?

Przełom czerwca oraz lipca to zazwyczaj czas, gdy w sklepach zaczynają się pojawiać pierwsze posezonowe wyprzedaże. Czasami można kupić ubranie w niewielkiej cenie, jednak często dajemy się nabierać. Udając się na zakupy, należy zachować ostrożność.
Syrenka warszawska
Dziennikarz: Ronaldo Ferreira
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeżeli wywodzisz się z Warszawy i masz ochotę na większe zakupy – ulokuj swój czas i pieniądze na zakupy w stolicy.

Warszawa, to nie wyłącznie stolica Polski, pomnik syrenki i siedziba ważniejszych wydarzeń i działań. To również znakomicie rozwinięta sieć usług, przedsiębiorstw i firm w różnorodnych dziedzinach. Skala udogodnień powiększa się z każdym rokiem, tworzą nowe placówki handlowe, rynek przepełnia się coraz lepszymi aktywizacjami. Jeżeli wywodzisz się właśnie z tamtych rejonów – należy zdecydować się na zakupy w Warszawie.
Sprzęt muzyczny
Dziennikarz: Martin Fisch
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

195TAN - Zakupy online znakomity sposób na kupno koniecznego sprzętu technicznego oraz odzieży bez potrzeby wychodzenia z mieszkania.

W aktualnych czasach jednostka ma bardzo duże możliwości, jeśli chodzi o robienie zakupów. W porównaniu z poprzednimi czasami obecnie jest o wiele większy wybór samych marketów a także artykułów, które się w nich mieszczą. Wywołało to większą chęć jednostek do wykonywania zakupów nawet, jeśli nabywane przez nich artykuły nie do końca są im potrzebne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.