Kultura
Klawisze fortepianu
Dziennikarz: peddhapati
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Koneserzy muzyki poważnej z pewnością nie przejdą obojętnie obok tych albumów

Nieustannie ogromną popularnością na polskim rynku cieszą się arie operetkowe. Nasi rodacy mają coraz większą świadomość tego, jak ważna jest kultura w naszym życiu. Wybieranie niezwykle inspirujących spektakli gwarantuje całkowitą satysfakcję z ich odbioru. Arie w operetce są wyjątkowo popularne i od lat wywierają wrażenie. Spory wybór ma przełożenie na zadowolenie klientów, którzy spostrzegają w ariach operetkowych wyjątkowy potencjał. Tego rodzaju opcje mogą stanowić szczególny pomysł na prezent. Warto wybierać opcje tylko z górnej półki.
Pianino klasyczne
Dziennikarz: rhodesj
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najchętniej wybierane instrumenty ?

Muzyka od dawna towarzyszy ludziom w ich codzienności, była sposobem komunikowania się, a także wyrażaniem uczuć i emocji. Przez dziesięciolecia ludzie nauczyli się budować coraz to bardziej doskonałe instrumenty, a także opracowali reguły kompozycji muzycznych utworów.
Festiwal muzyczny
Zainspirowane przez: http://www.morguefile.com/

Przystanek Woodstock jako koncerty, lecz także szereg imprez

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się jak zawsze w Kostrzynie nad Odrą. Historia największego krajowego festiwalu liczy już ponad 20 lat. Realizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim występem pragnie podziękować wszelkim ochotnikom i osobom wspomagającym jej styczniowe, finałowe działania.
Richie Hawtin
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Trójmiasto doskonałe dla gry zespołowej i przedniej zabawy

Jeśli nie wiesz, gdzie wyruszyć ze swoimi podwładnymi i nie chcesz pakować się w męczące wyprawy, wybierz obowiązkowo Trójmiasto, w którym znajdziesz wiele atrakcji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.