Gracz
GTA 5
Dziennikarz: Glen Bowman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Interesujące gry, które zajmą gracza na dłużej

Gry motoryzacyjne dostarczają wielu graczom wspaniałej, pasjonującej rozrywki na dłużące się ciemne wieczory. Dużo osób lubi także gry fabularne. W takim przypadku każdy gracz niewątpliwie byłby zachwycony najnowszym GTA 5, szczególnie ponieważ w dwudziestym pierwszym wieku wybór świetnych gier wyścigowych nie jest zazwyczaj sprawą prostą. W obecnej dobie sporego pośpiechu ,a także zwyczajowego zabiegania choćby wybranie gry, mogą stanowić pewne wyzwanie. Dobrze w czasie nabywania rozmaitych gier kierować się głównie opiniami jedynie wytrawnych i sprawdzonych specjalistów bądź znajomych, obeznanych doskonale w temacie popularnych różnorodnych gier.
Janusz Opryński

Krótki opisy kilku z najbardziej kultowych rodziny gier komputerowych, czyli World of Warcraft i Wormsów.

Komputerowe gry od dawna cieszą się ogromną popularnością, a kolejne odsłony z utęsknieniem są wyczekiwane przez graczy. Przez minione lata powstało wiele kultowych gier, jakie się doczekały licznych wznowień, a grają w nie zarówno gracze starsi wiekiem jak i młode pokolenia.
Xbox One
Dziennikarz: ビッグアップジャパン
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co powinien zrobić gracz, którego nie stać na gry konsolowe?

Jedną z najpoważniejszych bolączek polskiego gracza, a mowa w tym momencie o miłośnikach konsoli jest na pewno to, że często sytuacja jest taka, iż niby gracz chce kupić sobie upolowaną grę, już oczyma własnej wyobraźni widzi jak świetnie spędza wolny czas, lecz cóż z tego, skoro po prostu nie posiada za dużej ilości kasy? Bardzo częsty problem ludzi w Polsce - brak pieniędzy. Jednakowoż kłopoty natury finansowej nie sprawiają, że w automatyczny sposób zapominamy o własnych marzeniach.
gry online
Dziennikarz: Enrico Strocchi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakim sposobem skutecznie zająć sobie czas wolny przy laptopie?

Nuda to niewątpliwie zjawisko, jakie potrafi być niezmiernie przykre. Zazwyczaj wynika ono z braku odpowiedniego zagospodarowania odpoczynku. Prawdopodobnie w życiu wielu z nas ma ona miejsce przede wszystkim w czasie dni wolnych, gdy to niespodziewanie zostajemy oderwani od każdych powszednich obowiązków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.