Pomysł
Gazeta Wyborcza

Weselne atrakcje na nietypowe wesele

Wybranie należytej sali, sukni czy dekoracji to łatwizna o ile rozporządza się elastycznym ślubnym budżetem. Nawet jeśli zaliczasz się do gremia owych „elastycznych” panów młodych to i tak pytanie: jakiego rodzaju atrakcje weselne wybrać? – może przyprawić cię o ból głowy.
gry online
Dziennikarz: Enrico Strocchi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakim sposobem skutecznie zająć sobie czas wolny przy laptopie?

Nuda to bez wątpienia zjawisko, jakie potrafi być bardzo męczące. W większości wypadków wynika ono z braku odpowiedniego zagospodarowania wolnego czasu. Przypuszczalnie w życiu licznych z nas ma ona miejsce zwłaszcza na przestrzeni dni wolnych, gdy to niespodziewanie zostajemy oderwani od wszelkich codziennych obowiązków.
Półka z ksiązkami
Dziennikarz: Martin Pulaski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy książka to dobry prezent? Jakiego typu książki jesteśmy w stanie zakupić naszemu solenizantowi?

Jak nie mamy pomysłu co kupić na prezent najlepiej udać się do księgarni, gdzie zakupić można książki z różnorodnych kategorii. Czemu właściwie księgarnia? Bo książki są prezentami, które sprawdzają się zawsze, choć często tego nie pamiętamy.
obiektyw
Dziennikarz: Ryan Bodenstein
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdy pragniemy komuś sprawić dobry podarunek, wybierzmy obiektyw sigma a 18-35

Zdobywanie prezentów może być nie tylko niezmiernie twórcze, lecz także może uczynić faktycznie dużo kłopotów. Wszystko naturalnie zależy od tego, komu sprawiamy podarek oraz czym dana osoba lubi się zajmować. Jest oczywiście na świecie tyle pasji, iż wybór bywa niekiedy ogromnie trudny, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z osobą, jaka lubi działać w wielu dziedzinach i lubi w rzeczywistości nadzwyczaj wiele rzeczy.
kamera
Dziennikarz: Vernon Chan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Szukasz fajnego pomysłu na biznes? Zobacz, jaki mamy dla Ciebie dzisiaj pomysł!

Nie od dzisiaj wiadomo, że otworzenie własnego biznesu to w większości wypadków jedna z najlepszych decyzji, które można podjąć. Zazwyczaj oczywiście wiąże się to z mnóstwem wyrzeczeń, jednakże jeśli wszystko idzie po Twojej myśli wtedy po jakimś czasie będziesz mógł jedynie odcinać kupony od dobrze prosperującej firmy. Żeby jednak to osiągnąć, powinieneś mieć jakiś dobry pomysł na biznes - zwykle to akurat z tym jest największy kłopot. Jaki biznes dokładnie wybrać? Dzisiaj mamy dla Ciebie nowy pomysł!
produkt

Czym jest parkour oraz co mogłoby być najlepszą alternatywą dla nudnych zajęć wychowania fizycznego?

Jeśli sądzisz, że Twoje dziecko na zajęciach w-f niezwykle się nudzi, ponieważ te zajęcia są w każdym wypadku jednakowe, to możesz pójść do nauczyciela i zaproponować jemu coś, co na pewno spodoba się każdemu dziecku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.