Dziecko
Smartfon
Dziennikarz: Maurizio Pesce
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Outlet agd ma dla nas ciekawe propozycje

Kiedy aranżujemy dom, to chcemy zakupić jak najwięcej sprzętu, który będzie nowy, będzie wspaniale funkcjonował, ale jednocześnie będzie w korzystnych cenach. Przez to właśnie trzeba zobaczyć, co proponuje nam outlet agd, gdyż to właśnie tam możemy znaleźć wszelkie potrzebne sprzęty. Co więcej w takim miejscu otrzymamy też wszelkie konieczne papiery oraz gwarancje, więc zawsze będziemy mieli szansę się skierować do serwisu, jeśli coś się stanie z naszym urządzeniem.

Nauka jest ważna dla całego życia, znajdź dla swojego potomka idealne liceum

Nauka w szkole średniej jest ważnym momentem w życiu nastolatka, który pozwala przyszykować się do wejścia w dorosłe życie i gotuje do łatwiejszego zadecydowania w kwestii przyszłej kariery. Bardzo ważne staje się, by znaleźć odpowiednie liceum, jakie doskonale przygotuje do nauki na uniwersytecie.
książki

Czy należy sięgać po książki?

Papierowe książki są dziś dosyć często zastępowane przez filmy, jakie powstają na ich podstawie czy e–booki, a więc książki w formie elektronicznej, cieszące się sporym zainteresowaniem. Miłośnicy tego rodzaju rozwiązań wskazują na ich wygodę, ponieważ na komputerze, tablecie lub czytniku można mieć setki książek, jakie w ten sposób nie potrzebują miejsca na półkach. Czytelnictwo w Polsce mocno spada, gdyż wiele osób preferuje łatwiejsze formy odbioru treści, jakie chociażby oferuje im telewizja. Dlaczego w takim razie warto czytać? Jakie korzyści są z tym związane?
dron z kamerą
Dziennikarz: Walter
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Odwiedź sklep z dronami, a sprzedawca z całą pewnością zasugeruje Ci zakup jednego z dronów firmy 3D Robotics

Przebojem tego sezonu są z całą pewnością bezzałogowe statki fruwające, które robią furorę nie tylko wśród dzieci. Mnóstwo ludzi dorosłych stawia na kupno tego urządzenia, czasami wyłącznie ze względów hobbistycznych.
Dziennikarz: Plast Team i LEGO ®

Nieziemski światklocków lego.

Gros z nas w wieku dziecięcym marzyło o pakiecie klocków lego. Aspiracją wielu dzieci jest zmajstrowanie potężnych budowli, a nawet ośrodków miejskich z lego. Zestaw lego jest bardzo różnorodny, istnieją nawet charakterystyczne figurki postaci ludzkich. Klocki lego city wychodzą naprzeciw fantazjom, pozwalając nie tylko na budowanie miast, ale i ruchomych środków transportu w nich poruszających się (cysterny, helikoptery, statki itp.).
Dziennikarz: Azuddin Saad

Kolorowanie - dlaczego nasze dzieci je uwielbiają

Wiele osób nie wie jak ważna jest radosna twórczość w życiu malucha. Z łatwością udaje się zauważyć już u najmłodszych, ledwo utrzymujących w rączce kredkę, jak ogromną przyjemność przynosi im malowanie. Niezrozumiałe w świecie dorosłych zwykłe mazanie po kartce, w psychologii nazywane jest malowaniem bazgrot i naprawdę nie ma nic wspólnego z marnowaniem kartek. Jest to ćwiczenie zarówno ruchów dłoni, jak także próba narysowania kształtu i odwzorowania spostrzeżonych wcześniej obiektów.
teatr
Dziennikarz: Robert Jaworski
Zainspirowane przez: TEATR MONTOWNIA

Która rozrywka będzie odpowiednia dla naszej pociechy? Czytaj na ten temat więcej

Każde dziecko domaga się relaksu. Niestety aktualnie, w dobie wszechobecnych łączy internetowych oraz nowych technologii, zazwyczaj są to gry komputerowe. Jest to ulubiona przez dzieci forma spędzania czasu, z którą ciężko walczyć. Rodzice zastanawiają się jak oderwać dziecko od laptopa i zachęcić do alternatywnych form relaksu.
pionki
Dziennikarz: VasenkaPhotography
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu każdy powinien grać w logiczne gry planszowe?

Gry planszowe mogą zapewniać istotnie multum radości i zabawy. Współcześnie gry planszowe są wyrabiane nie tylko dla dzieci, sporo planszówek kierowanych jest do ludzi dorosłych i wypada przyznać, iż grając w takie gry z przyjaciółmi nieraz zdołamy naprawdę świetnie się bawić!
uśmiechnięte dziecko
Dziennikarz: Haylee Sherwood
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sprawdź, gdzie uda Ci się nabyć intrygujące zabawki dla malutkich dzieci

Nadejście na świat maleństwa jest ważnym wydarzeniem nie jedynie dla jego rodziców, lecz także dla dziadziusiów i bliskich. Dlatego już dziś wszyscy winni zorientować się, gdzie w Warszawie można kupić zajmujące zabawki dla malutkich dzieciaków.
rap

Gry komputerowe to nie samo zło

Twoje dziecko uwielbia gry komputerowe? To świetnie. Granie nie jedynie nie ogłupia, lecz doskonale kształtuje mózg.


Gry komputerowe to nie samo zło

Komputerowe gry to nie samo zło. Wprost przeciwnie, mają pożądany wpływ na inteligencję oraz zdolności maluchów, czego dowodzi coraz to większa ilość badań.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.