Noclegi
domki
Dziennikarz: richard olvera
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Spróbuj planować sobie wolny czas. Zobaczysz jak wiele dzięki temu zyskasz. Zrób sobie przerwę, abyś mógł funkcjonować na pełnych obrotach

Szukasz azylu, gdzie masz okazję naprawdę zrelaksować się? Dość już masz rutynowej bieganiny, nerwów i niepewności? Marzysz o tym, aby nieco odpocząć od tego wszystkiego, co każdego dnia przezywasz?
Narty, sporty zimowe
Dziennikarz: boogy_man
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Nie zważając na porę roku - odpoczywaj w Polsce

Polska na weekend czy też na wakacje staje się dla niektórych osób, w znacznej mierze obcokrajowców, miejscem gdzie można odpocząć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest unikalny i przyciąga do siebie rozmaitymi atrakcjami, które należy wziąć pod uwagę planując wypoczynek 2014!
widok na Góry Stołowe
Dziennikarz: Yadis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wojaże po górach - jaki termin wybrać?

Wojaże po górach to możliwość aktywnego wypoczynku i złapania „prawdziwego” powietrza. Od zawsze ciągnęło nas tam gdzie wysokość, gdzie przyroda i turystyczne szlaki. Wyprawiamy się w nie we wszystkie pory roku - której byśmy nie wybrali będziemy mieć wrażenie że są to inne góry.
statek na morzu
Dziennikarz: Daniel Jolivet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poszukiwanie ciekawych ośrodków noclegowych na terenie kraju

Odnalezienie ciekawego miejsca na wypoczynek jest rzeczywiście trudnym zadaniem. Jeśli planujemy wyjazd w szczytowym okresie wakacyjnym, musimy być przygotowani na to, iż w rozlicznych lokalizacjach znalezienie ciekawego pokoju może być rzeczywiście trudnym zadaniem. Będziemy się musieli liczyć również z tym, że w sezonie w popularnych miejscowościach jest rzeczywiście tłoczno. Czy nie rozsądniej wobec tego wybrać inną lokalizację?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.