Czas
prezent na ślub
Dziennikarz: ProFlowers
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Za niedługo Twój ślub i świadomość tego ogromnie Cię cieszy

W gruncie rzeczy do tego ważnego wydarzenia naprawdę bardzo mało czasu już zostało, wszystko jest już w pełni przygotowane, zostaje wyłącznie zaplanowanie wieczoru kawalerskiego dla kumpli i można zasilić kręgi żonatych.


Za niedługo Twój ślub i świadomość tego ogromnie Cię cieszy

Jasne, iż organizujesz to pierwszy raz i najpewniej jedyny i sam faktycznie nie masz pojęcia, jak to przeprowadzić.
wydarzenia
Zainspirowane przez: freepik.com

Czy otrzymaliśmy szansę grywać w grę wsiąść do pociągu?

Może się wydawać, że gry komputerowe tak zawładnęły światem, że stare planszówki przejdą w zapomnienie. Jednakże taka opinia będzie krzywdząca, bo pojawia się dużo wspaniałych gier planszowych, które szybko zdobywają innych miłośników, a spore zaciekawienie nimi niejednego może zaskoczyć.


Czy otrzymaliśmy szansę grywać w grę wsiąść do pociągu?

Cywilizacja poprzez wieki pomoże nam sprawdzić sporo umiejętności
Gazeta Wyborcza

Weselne atrakcje na nietypowe wesele

Wybranie należytej sali, sukni czy dekoracji to łatwizna o ile rozporządza się elastycznym ślubnym budżetem. Nawet jeśli zaliczasz się do gremia owych „elastycznych” panów młodych to i tak pytanie: jakiego rodzaju atrakcje weselne wybrać? – może przyprawić cię o ból głowy.
przekrój - muzyka
Dziennikarz: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Militaria online – akcesoria do samoobrony

W aktualnych czasach nietrudno o atak w nieoczekiwanym momencie. Dotyczy to zwłaszcza mało bezpiecznych okolic, ale nie tylko. Bywa, że nawet bezpieczne miejsca nie pozostają wolne od napastników. Jak się przed nimi uchronić?
spektakle
Dziennikarz: Lila Sotiriou (Greece)
Zainspirowane przez: IFF

Gdzie obecnie można by odnaleźć tak popularny sektor jak program TV?

Czasopisma od dawna okazywały się być dla ludzi istotnym źródłem danych. Można w tamtym miejscu było wyszukać najnowsze informacje z całego globu, sektor z sugestiami na temat najczęściej spotykanych w bieżącym funkcjonowaniu komplikacji, dział wesoły czy też prognozę aury.


Gdzie obecnie można by odnaleźć tak popularny sektor jak program TV?

Część z pism zawierała również popularny oraz uwielbiany przez większość czytelników sektor dotyczący ulubionej atrakcji ludzi bezrobotnych, zatem program TV.
escaperoom gdynia
Dziennikarz: SAPPHIRE
Zainspirowane przez: SAPPHIRE

Jakie propozycje posiada dla gości escaperoom Gdynia?

Jeśli pragniemy mieć świadomość, że będziemy się wspaniale bawić, a jednocześnie będziemy zmuszeni troszeczkę pogłówkować, to koniecznie należy się udać do pomieszczenia pełnego zagadek. Zgrana paczka przyjaciół będzie miała możliwość się sprawdzać oraz przyjemnie ze sobą przeżyć trochę czasu. Co więcej, będziemy musieli się zmierzyć ze swoimi ułomnościami, ale nadzieja na zwycięstwo będzie wielka.
Janusz Opryński

Krótki opisy kilku z najbardziej kultowych rodziny gier komputerowych, czyli World of Warcraft i Wormsów.

Komputerowe gry od lat się cieszą ogromną popularnością, a następne wersje z utęsknieniem wyczekiwane będą przez grających. Przez lata powstało mnóstwo kultowych gier, jakie się doczekały wielu wznowień, a będą w nie grać zarówno gracze starsi wiekiem jak i młode pokolenia.
sztuczne ognie
Dziennikarz: Sig.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Radzimy, jak ciekawie bawić się koniec roku

Są takie chwile w roku, gdy wyjątkowo zależy nam na dobrej zabawie. Do takiej można zaliczyć bez żadnych wątpliwości Sylwester. Ta noc jest tak ważna z kilku powodów. Przede wszystkim żegnamy się ze starym rokiem. To świetny moment, by pomyśleć nad tym, co udało nam się uczynić w przeciągu ostatnich 12 miesięcy.
rozwój osobisty
Dziennikarz: Tyler Hebert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kostiumy na zróżnicowane wydarzenia coraz bardziej popularne wśród polskich konsumentów

Obecnie lepsze zaznaczenie swojego unikalnego podejścia nabiera znamienia priorytetu dla coraz większej masy postępowo zorientowanych konsumentów. Wybicie się na tle tłumu to coś znacznie więcej niż zaledwie dopełnienie do spotkań – to często ich główny cel.
samochody

Nie posiadasz pomysłu na upomniki? Planszówki to prawdziwy hit - przekonaj się sam!

Posiadasz już niespodzianki dla swoich bliskich czy jeszcze gonisz czegoś niezapomnianego czym zdołałbyś ich obdarować w tegoroczne Święta Bożonarodzeniowe? Jeśli nie masz bladego przeświadczenia na co postawić w tym roku to należy zdać sobie sprawę z tego, iż planszówka to trafna zabawa nie tylko dla dzieci, aczkolwiek w szczególności dla pełnoletnich.


Nie posiadasz pomysłu na upomniki? Planszówki to prawdziwy hit - przekonaj się sam!

Święta Bożego Narodzenia to najlepszy moment, żeby podarować grę planszową bliskiej nam osobie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.