Gry komputerowe
dla graczy
Dziennikarz: BagoGames
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Bogaty wybór gier dla wszystkich

Nie powinno raczej być żadnych wątpliwości co do tego, że gry komputerowe zaliczają się w chwili obecnej do rozrywek cieszących się zdecydowanie najwyższą popularnością na całym świecie. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, bo z wielu najróżniejszych przyczyn śmiało można powiedzieć, że jest to rewelacyjna rozrywka dla dosłownie każdego z nas, bez względu na to, jakie tak w ogóle mamy osobiste oczekiwania.
zestaw playstation i gry
Dziennikarz: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Bardzo cenione gry na PC

Wśród przetestowanych nie jeden raz i ciągle cenionych na rodzimym rynku propozycji gier wymieniana jest najczęściej propozycja watch dogs. Jest to gra akcji, która w znacznej mierze oparta jest na włamywaniu się do systemów kontrolujących miejską infrastrukturę. Nie bez znaczenia są w niej również prywatne urządzenia komunikacyjne, to znaczy jest to prawdziwa gratka dla sympatyków. Fani gier w tym stylu lubią sprawdzać dawane im do dyspozycji innowacje.
gry na xbox one
Dziennikarz: Ian Hughes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gry komputerowe – mocne wrażenia i doskonała zabawa

Nie można raczej dziwić się temu, że aktualnie szeroko rozumiana elektroniczna rozrywka cieszy się tak dużą popularnością. Przecież absolutnie każdy z nas może naprawdę atrakcyjnie spędzać z tym swój wolny czas, niezależnie nawet od swoich indywidualnych wymagań.
gra
Dziennikarz: NVIDIA
Zainspirowane przez: NVIDIA

Które z gier komputerowych przyciągną nas do komputera na długi czas?

Każdy z nas szczególnie dobrze wie, że rozrywka to niewątpliwie znacząca część naszego życia. Bez spoczynku oraz dobrej zabawy nie bylibyśmy w stanie należycie działać. W naszym życiu nie możemy ponadto skupiać się tylko na obowiązkach, ponieważ może mieć to wyjątkowo złe znaczenie dla własnej psychiki. Doświadczenie ukazuje nam, że selekcjonowane przez nas rodzaje rozrywki mają w dniu dzisiejszym różne odmiany. Część z nas uwielbia odprężać się na świeżym powietrzu, gdzie może bez trudności uprawiać jogging lub pograć w inną grę zespołową.
Plakat z napisem www
Dziennikarz: Duncan Hull
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Aktywność online - jaka jest, czy zapewnia rzeczywiście dużo? Czy zabiera zbyt wiele czasu?

Internet jest miejscem wielu ekscytujących wrażeń, jest niczym równoległa rzeczywistość. W sumie czasem już częściej jesteśmy online niż w normalnym życiu, no ale nie ma co się dziwić, kiedy te dwie sfery jednak się uzupełniają. To z tego powodu, że można załatwiać dużą ilość spraw nie opuszczając mieszkania. Z jednej więc strony jest wiele nowych możliwości, dzięki temu można zyskać tak naprawdę na czasie (na przykład zakupy online), z drugiej wiele możliwości, jak gry i filmy przykuwają naszą uwagę, tak więc bardzo sporo czasu spędzamy korzystając z rozrywki.
Rodzina aktywna jesienią
Dziennikarz: Future PR
Zainspirowane przez: Future PR

Rynek gier komputerowych rośnie w siłę i podbija światowe rynki

Dawniej chyba wszystkie dzieci bawiły się na podwórku, a karą było dla nich na polecenie rodziców zamknięcie w pokoju. Obecnie zamknięcie w pokoju nie jest karą, a wielką frajdą.
praca
Dziennikarz: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Planszówki - świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi

W czasie możemy zauważyć niezwykłe odrodzenie jeśli chodzi o zainteresowanie grami planszowymi. Do łaski wracają te tradycyjne, znane nam choćby z czasów wczesnej młodości ale także te kompletnie nowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.