Gry
Janusz Opryński

Krótki opisy kilku z najbardziej kultowych rodziny gier komputerowych, czyli World of Warcraft i Wormsów.

Gry komputerowe od lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a kolejne wersje z wielkimi emocjami są wyczekiwane przez grających. Przez lata pojawiło się mnóstwo kultowych produkcji, jakie się doczekały licznych wznowień, a będą w nie grać zarówno gracze starsi wiekiem jak i młode pokolenia.
gry przegladarkowe

Gry przeglądarkowe - a więc, jak za darmo "wkręcić się" w świat gier?

Uwielbiasz gry, lecz nie chcesz za nie wcale płacić? Marzy Ci się wspólne uczestniczenie w grze nie z komputerem, tylko całkiem innymi ludźmi, często nie tylko pochodzącymi z obszarów Polski, ale i całego globu? Jeżeli tak, przeczytaj nasz felieton, a z całą pewnością dowiesz się, w jaki sposób wypełnić swoje marzenia!
gra planszowa
Dziennikarz: yoppy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gry planszowe to świetna rozrywka, więc już teraz kup dobre elementy dla siebie oraz calutkiej rodzinki.

Teraz jest tak wiele ciekawych możliwości zabawy, że szkoda spędzać czas przed ekranem telewizora, bo można zabawiać się na mnóstwo sposobów. Przyjemną opcją spędzania czasu okazują się gry planszowe, które obecnie są dostępne w naprawdę fascynującym asortymencie.
Xbox One
Dziennikarz: ビッグアップジャパン
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co powinien zrobić gracz, którego nie stać na gry konsolowe?

Jedną z największych bolączek polskiego gracza, mowa tutaj o konsolach jest z pewnością to, że w bardzo wielu przypadkach jest tak, iż niby gracz chce kupić sobie upolowaną grę, już oczyma własnej wyobraźni widzi jak świetnie spędza czas, ale co z tego, jeśli po prostu nie posiada za dużej sumy gotówki? Częsty problem mieszkańców Polski - brak pieniędzy. Jednakowoż problemy finansowe nie sprawiają, że w automatyczny sposób zapominamy o swoich celach zakupowych.
koncept gra
Dziennikarz: Thomas Galvez
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Planszówki na zróżnicowane okazje już nie tylko domeną przeznaczoną dla dzieci

Gry planszowe używane w domu w trakcie licznych spotkań z rodziną, czyli pospolite „planszówki” zawsze funkcjonowały jako sprawdzony sposób na ubogacenie wspólnie spędzonego czasu.
gry na konsolę
Dziennikarz: Global Panorama
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zanim zakupisz coś w sieci, dowiedz się, czy sklep jest wiarygodny

Znacznie częściej kupujemy coś w sklepach online. To bardzo szybki i wygodny sposób na nabywanie potrzebnych produktów. Zanim jednak siądziemy przed monitorem, będziemy dodawać do naszego koszyka następne rzeczy, musimy dowiedzieć się, jak opłacalnie i rozsądnie wykonywać transakcje w internecie oraz jakie sklepy warto odwiedzać.
wydarzenie kulturalne
Dziennikarz: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Audiobooki - czyli, książeczki czytane dostępne w sieci internetowej

Czym dokładnie są audiobooki i gdzie można je kupić? Jak dużo one kosztują? Na czym polega ich unikalność? Odpowiemy na te pytanka posługując się przykładem od autora Andrzeja Sapkowskiego noszącym tytuł "Boży Bojownicy".


Audiobooki - czyli, książeczki czytane dostępne w sieci internetowej

Wbrew pozorom, wewnątrz ostatnich latkach wzrosła ochota person na czytanie - może w nieznaczny sposób, jednakże odnotowano rozrost sprzedaży książeczek zarówno papierowych, jak również wersji elektronicznych czyli ebooków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.