Ludzie
grzbiety książek
Dziennikarz: irondsd
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niewygodne książki nadal popularne

Ci spośród nas, którzy chociaż w małym stopniu interesują się polską sceną polityczną, bez wątpienia znają postać Rafała Ziemkiewicza. Bynajmniej nie dlatego, że zajmuje się on tematyką polityki. Jest on niezmiernie docenianym dziennikarzem, komentatorem sceny politycznej i publicystą. Jeżeli prześledzimy uważnie jego życiorys, bez wątpienia spostrzeżemy, że jest on niespokojnym osobnikiem. Ziemkiewicz wiązał się z wieloma tytułami prasowymi, a także rozgłośniami radiowymi w Polsce, z których odchodził z najróżniejszych przyczyn.
usługi

Jakie rozterki posiadają dziś młodzi ludzie oraz w jaki sposób można im zapobiegać?

Młodość dzisiaj jest kojarzona z odkrywaniem świata dorosłych i z mnóstwem istotnych wyborów. Okres dojrzewania to etap dylematów i obciążeń psychicznych, jakich nie można by rozwiązać prędko i bez trudu.
grafiki

Jak zaaranżować interesującą imprezę integracyjną?

impreza firmowa - dla jednych horror, dla innych ekstra zabawa. Co zrobić, aby twoi zatrudnieni powrócili zadowoleni z takiego wyjazdu?


Jak zaaranżować interesującą imprezę integracyjną?

Każdy, kto chociaż przez dwanaście miesięcy pracował w korporacji, wie czym jest impreza firmowa.
rękawice
Dziennikarz: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ciekawe pomysły na to, żeby w domu robić coś oryginalnego z rodziną lub znajomymi.

Młodzi ludzie uwielbiają dobrą zabawę i aktywność fizyczną, stąd też w ich domach spotkać można wiele różnych ciekawych akcesoriów. Część z nich świetnie się sprawdza w czasie towarzyskich spotkań, z kolei inne dużo bardziej nadają się do przyjemnej zabawy lub nawet trenowania. Jeśli się ma wystarczającą ilość miejsca, to można pomyśleć o zakupie czegoś ciekawego, przy czym można będzie spędzać wolne chwile.
opona samochodowa
Dziennikarz: William Huggins
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Imprezy integracyjne w przedsiębiorstwach i nie jedynie - czyli, w jaki sposób zapełnić sobie czas dobrą zabawą razem z całą rodziną

Zwykle słysząc tylko słowa "impreza firmowa" widzimy stadka pracowników biurowych, którzy bawią się lepiej albo gorzej we własnym gronie na jakiejś dyskotece lub przyjęciu. Tymczasem te konkretne imprezy istnieje możliwość także przezwać trochę inaczej i wcale nie muszą one obejmować tylko pracowników ściśniętych w niedużych przestrzeniach.
nauka języków obcych
Dziennikarz: Laurie Sullivan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W przeszłości graffiti uważano za niszczenie mienia publicznego - teraz robi się je nierzadko na zamówienie

Z tworzenia graffiti powstały murale. Oba rodzaje tworzenia jednakże różnią się od siebie. Murale są najczęściej dosyć dużych rozmiarów oraz tworzone na zamówienie, zatem przy zezwoleniu właściciela budynku.
praca
Dziennikarz: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Planszówki - świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi

W czasie możemy zauważyć niezwykłe odrodzenie jeśli chodzi o zainteresowanie grami planszowymi. Do łaski wracają te tradycyjne, znane nam choćby z czasów wczesnej młodości ale także te kompletnie nowe.
Sztuka w nieładzie
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu/

Które miejsce mogłoby być prawdziwym rozpoczęciem ostatnich dni Twych dziecięcych marzeń o zwyczajności?

W dzisiejszych czasach funkcjonujemy w olbrzymim pośpiechu, a przez to w olbrzymim zdenerwowaniu. Nie jest to zbyt właściwe, jednak swe zachowanie tłumaczymy chęcią utrzymywania swego stanowiska zatrudnienia, chęcią utrzymania dobrego jakości życia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.