Dzieci
disney
Zainspirowane przez: flickr.com

Bajki dla dzieci oraz produkcje Disneya, czyli co powinny oglądać nasze dzieci, aby wyniosły z nich jedynie mądre treści

Każde dziecko ma swoją ulubiona bajkę, którą lubi oglądać niezależnie od humoru. Oglądanie bajek przez dzieci może przynieść mnóstwo korzyści, ale jeśli będą one nieodpowiednie, dziecko może wynieść z nich błędne przekonania o otaczającym świecie.
Aktywność fizyczna
Dziennikarz: Windsor Tennis Club Belfast
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego aktywność fizyczna bywa ważna w życiu niejednego człowieka?

Bądź fit, takie hasła reklamowe można usłyszeć już wszędzie. Nie są to wyłącznie słowa skierowane do kobiet ale już także do mężczyzn a także dzieci. Spowodowane będzie to dlatego, iż przeraźliwe są analizy odnoszące się do aktywności fizycznej obywateli. Da się to spostrzec na przełomie lat, jeszcze do nie dawna dało się spostrzec biegające dzieci na podwórkach a także boiskach. Rodziców jeżdżących na rowerach ze swoimi pociechami. Z czasem to wszystko zanikło.
koszulki na cd

Koszulki na płyty CD - a więc, opakowania papierowe przeznaczone na płytę? Nigdy więcej!

Jak istnieje możliwość łatwo zauważyć po naszym pisanym dzisiaj tytule tekściku, nasz temacik będzie dziś obejmował koszulki przeznaczone na płytki rodzaju CD. W obecnej chwili mogłoby się wydawać, że płytki tego rodzaju to już przeżytek, zwłaszcza od pokazania się przenośnych dysków twardych, czy jeszcze bardziej popularnych przenośnych portów rodzaju USB, które to posiadają z biegiem latek coraz większą pojemność.
Rodzina aktywna jesienią
Dziennikarz: Future PR
Zainspirowane przez: Future PR

Rynek gier komputerowych rośnie w siłę i podbija światowe rynki

Kiedyś właściwie wszystkie dzieci bawiły się na podwórku, zaś karą było dla nich na polecenie rodziców zamknięcie w pokoju. Obecnie przesiadywanie w pokoju nie jest karą, a wielką radością.
koncept gra
Dziennikarz: Thomas Galvez
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Planszówki na zróżnicowane okazje już nie tylko domeną przeznaczoną dla dzieci

Gry planszowe używane w domu w trakcie różnorodnych spotkań towarzyskich, czyli pospolite „planszówki” zawsze stanowiły efektywny sposób na umilenie wspólnie spędzanego czasu.

W jaki sposób możemy dziś uczyć się o historii - niewielki poradnik po wierszach i encyklopediach militarnych

Nie tracąc nadziei

W jaki sposób możemy dziś uczyć się o historii - niewielki poradnik po wierszach i encyklopediach militarnych

Nawet po tylu latach, makabryczne wspomnienia z Powstania Warszawskiego w dalszym ciągu trwają w umysłach wielu, szczególnie tych, którzy doświadczyli te okropności w Warszawie. Młode pokolenia tego nie pojmą, mogą tylko zerknąć na mundury ilustrowana encyklopedia. Trzeba tutaj także nadmienić o ludziach zamkniętych w gettach przez hitlerowskiego dowódcę Adolfa Hitlera.
książka
Dziennikarz: Richard, enjoy my life!
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu zdarza nam się chodzić do księgarni? Dlaczego opłaca się do księgarni zaglądać?

Księgarnia to miejsce, do jakiego mamy w zwyczaju zaglądać od czasu do czasu. Czasem z potrzeby, a czasami, by znaleźć ciekawą książkę dla siebie na wieczór.
ojciec z dzieckiem
Dziennikarz: Dennis van Zuijlekom
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Samotność jest w stanie dotknąć każdego z nas. Nie powinniśmy się jej poddawać, ponieważ można sobie z nią poradzić

Samotność to zmartwienie z którym spotyka się dzisiaj mnóstwo osób. Żyjemy w otwartym świecie, korzystamy z najnowszych technologii i środków komunikacji i równocześnie czujemy się bardzo samotni. W dawnych czasach samotność kojarzyła nam się głównie z osobami w podeszłym wieku.
dziecko
Dziennikarz: Fotolia
Zainspirowane przez: Fotolia

Zdumienie jest początkiem najciekawszych rzeczy z fotografowaniem włącznie.

Dzieci i ich naturalność to najbardziej wdzięczny temat wykonywania zdjęć. Dzieciństwo trwa zaledwie kilka lat i jest niebywale ważne w życiu każdego człowieka. W tym krótkim okresie dokonuje się wiele przemian.
Uśmiechnięta kobieta
Dziennikarz: BlPlN
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie konsekwencje niesie na dzieci rozwód rodzicieli oraz jakim sposobem możemy siebie a też ich na to przygotowywać?

Kiedy dochodzi do rozpadu rodziny miedzy małżonkami posiadającymi dzieci, w największym stopniu cierpią i tracą na tym oczywiście dzieci, jakie pozostają bez jednego z rodzicieli. Niemniej jednak nie tylko oni odczuwają to dokuczliwie. Dodatkowo rodziciel, jaki wyprowadza się z mieszkania oraz zostaje całkiem sam bez codziennego widzenia się z dziećmi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.