Dzieci
Gry i zabawy dzieci
Dziennikarz: Gatanass
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zważaj, żeby zabawki i gry dla własnych maluszków dopasowywać do właściwej grupy wiekowej

Dobór dobrych zabaw i zabawek dla maluchów jest niezwykle ważny, ponieważ każdy element nie tylko gwarantuje dziecku zabawę, ale także stanowi bodziec do nabywania umiejętności. Niezwykle istotne staje się, by wybierać gry i zabawki wraz z przeznaczeniem dla grupy wiekowej. Ma to znaczenie zarówno dla komfortu maluszka, jak też i bezpiecznych warunków zabawy.
Stadion
Dziennikarz: Andrew Malone
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy marzenia z dziecięcych lat, które dzisiaj są tak łatwe do spełnienia, jest tak samo pożądane przez współczesne dzieci

Kto, jako dzieciak nie pragnął dostać dobrej piłki. Czy to chłopak czy dziewczyna, każdy co najmniej raz w życiu marzył o skórzanej gale, albo idealnie lekkiej i zarazem doskonale sprężystej piłce do siatkówki, choćby nawet miała by to być siatkówka plażowa.
gry planszowe
Dziennikarz: Will Merydith
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Możemy być zaskoczeni planszówkami

Mogłoby się zdawać, iż kiedy komputery i laptopy tak bardzo zawładnęły naszym życiem, iż trudno nam się bez nich poruszać, to gry planszowe odeszły do lamusa, a ich miejsce zajęły jedynie i wyłącznie gry komputerowe. Prawda mimo wszystko jest taka, iż cały czas gry planszowe mają znaczne tłumy zwolenników, zwłaszcza, iż pozwalają grać większej wielości osób w tym samym czasie, a więc ma szanse w nie zagrać cała familia, przez co bardziej się ona ze sobą scala.
grafiki

Jak zaaranżować interesującą imprezę integracyjną?

impreza firmowa - dla jednych horror, dla innych ekstra zabawa. Co zrobić, aby twoi zatrudnieni powrócili zadowoleni z takiego wyjazdu?


Jak zaaranżować interesującą imprezę integracyjną?

Każdy, kto chociaż przez dwanaście miesięcy pracował w korporacji, wie czym jest impreza firmowa.
domy wielorodzinne
Dziennikarz: Rafin Developer.
Zainspirowane przez: Rafin Developer.

Jakie rodzaju prace można by wystawiać w dobrej galerii malarstwa?

Osoby, które są koneserami sztuki, a jednocześnie myślą o otwarciu swojej firmy zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, mogłyby rozpatrzyć założenie swojej galerii obrazów.
koszulki na cd

Koszulki na płyty CD - a więc, opakowania papierowe przeznaczone na płytę? Nigdy więcej!

Jak to istnieje możliwość łatwiutko zauważyć po naszym pisanym dzisiaj tytule tekstu, nasz temacik będzie obejmował koszuleczki przeznaczone na płytki rodzaju CD. W obecnej chwili mogłoby się wydawać, że płyty tego typu jest to już przeżytek, szczególnie od pokazania się przenośnych dysków twardych, czy jeszcze silniej popularnych przenośnych portów rodzaju USB, które to mają z biegiem lat coraz większą pojemność.

Konsole video- odpowiednia rozrywka dla dzieci?

Jeszcze jakiś czas temu dzieciaki po lekcjach rzucały tornistry pod biurko i leciały na podwórko. Do mieszkania trzeba ich było przyprowadzać na siłę. To właśnie poza nim wyprawiały się najfajniejsze historie. Można było zbudować dom na drzewie albo pograć w podchody. Chłopaki całymi dniami grali w piłkę, a dziewczyny bawiły się w dom. Dzieciaki wręcz błagały rodziców o dodatkową godzinę na dworze.
rozmowy z katem
Dziennikarz: liketearsintherain's buddy icon
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Nudzi mi się, czyli jak znaleźć właściwy środek na likwidację nudy

W dzisiejszych czasach niemal każdy człowiek otacza się wieloma bodźcami stymulującymi zmysły. Radio, telewizja, Internet, prasa i naturalnie książki to czynniki, które dostarczają nie tylko istotnych wiadomości, ale również wpływają na strefę uczuć i emocji.
zabawki
Dziennikarz: Selena N. B. H.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Które zabawki mogą być teraz najlepsze dla dzieci?

Niełatwo obecnie dogadzać danemu dziecku, zwłaszcza gdy to jest jeszcze szeroko małe. Wielość zabawek na rynku kompletnie nie upraszcza tu zwykle sprawy, a raczej bardzo ją plącze. Czy lepiej wybrać zabawki proste, lub również raczej starać się dobrać coś bardziej oryginalnego? – oto jeden z dylematów, z jakimi musi czasem zmierzyć się każdy rodzic.
fotografia ślubna
Dziennikarz: vastateparksstaff
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

7 rzeczy odnośnie zaproszeń, o których musisz wiedzieć

Łatwo wypisane zaproszenia dla dzieci cieszą się wielkim powodzeniem. Jeśli chcemy wyprawić własnemu kilkulatkowi urodziny, na które chce sprosić swoich kolegów i koleżanki, to z pewnością powinniśmy zatroszczyć się o to, by mógł im wręczyć odpowiednio zaprojektowane zaproszenia dla dzieci.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.