Taniec
na zajęciach tanecznych
Dziennikarz: Felix Padrosa Photography
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Taniec towarzyski - sztuka wymagająca talentu czy rzemiosło dla każdego?

Taniec towarzyski - sztuka wymagająca talentu czy rzemiosło dla każdego?

Szkoły tańca w każdym większym mieście cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ten niewątpliwy rozkwit taniec, zawdzięcza wielu programom rozrywkowym puszczanym w radio, które nieustannie reklamują ten rodzaj aktywności. To już nie tylko moda na kołysanie się do skocznej muzyki w zatłoczonych salach imprez, ale faktyczna sztuka.
Zespół weselny
Dziennikarz: United States Navy Band
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zespół weselny Wrocław posiada sporo pracy

Przeznaczmy dużo uwagi na wybranie właściwego zespołu

Zespół weselny Wrocław posiada sporo pracy

Kiedy przygotowujemy jakąś zabawę na której mają być tańce, to chcemy żeby wszyscy się właściwie bawili oraz by w czasie grania utworów stoliki okazały się opuszczone, a parkiet pękał w szwach.
tajlandia
Dziennikarz: Phuket@photographer.net
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Tajlandia, czyli miejsca, które musisz koniecznie zobaczyć

Tajlandia to niezwykły kraj Azji Południowo-Wschodniej, który zachwyci nas bogactwem barw, splendorem świątynnych wnętrz, tropikalną przyrodą, pięknymi obyczajami, religią wkradającą się w codzienne życie mieszkańców oraz wszechobecnym uśmiechem. Tajlandia przepełniona jest barwami: zielono-czerwone dachy świątyń doskonale komponują się ze złoconymi ozdobami, mnisi w szafranowych odzieniach przechadzają się wśród zabytkowych budowli z brązowej cegły, rzeczkami pływają długie łodzie napełnione po brzeżki barwnymi owocami i aromatycznymi przyprawami, na niebieskim niebie pląsają karmazynowe latawce, natomiast na tle soczystej zieloności pól ryżowych dojrzeć możemy ciemnookich Tajów w kapeluszach.
Wystep szkoły tańca
Dziennikarz: Tom Godber
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozpocznij swą historię z tańcem w stolicy- stąd niedaleka droga do sukcesu!

Taniec, to w obecnych czasach niezwykle powszechna dziedzina, jaka zdobyła na popularności dzięki programom telewizyjnym. Ich występowanie na rozmaitych kanałach, przełożyło się na rozpowszechnianie tańca towarzyskiego, ale też tańca nowoczesnego w różnym wydaniu.
akrobatyka
Dziennikarz: Kyle Nishioka
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pokazy artystyczne na eventach

Tak zwane eventy organizowane są obecnie niezwykle często. Najczęściej organizują je duże korporacje dla własnych powładnych i kontrahentów. Wydarzenia tego rodzaju służą zazwyczaj zintegrowaniu pracowników, zwłaszcza gdy jest to impreza organizowana przez firmę zatrudniającą wiele osób. Często także służy to zacieśnieniu stosunków z zarządem i stworzeniu dobrych relacji. Nierzadko bywa tak, że grupy pracowników sprawniej i skuteczniej pracują, gdy ludzie dobrze znają się nawzajem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.