Jaki nocleg to fajny wybór na majowy weekend?

Polskie prawo ustawodawcze twierdzi, że pierwszego i trzeciego maja każdego roku to dni wolne od pracy. Pierwszego maja to dzień Święta Pracy, w naszym kraju traktowanym jako święto państwowe od 1950 roku. W tym roku będzie to jednocześnie dziesiąta rocznica wejścia naszego państwa do Unii Europejskiej. Z kolei trzeciego maja to święto państwowe którego obchody przypadają w rocznicę ustanowienia Konstytucji Trzeciego Maja ówczesnej Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Na drugi dzień tego miesiąca przypada święto nazywane Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, jednak nie jest to dzień wolny od obowiązków zawodowych.
wakacje w Polsce
Dziennikarz: Brandon Atkinson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jednakże każdy, kto z początkiem roku popatrzył w kalendarz i sprytnie rozbił swój urlop, wystarczyło wykorzystać jeden dzień wolnego przypadający dokładnie na drugiego maja by mieć aż cztery dni wolnego od obowiązków zawodowych. Taka sytuacja ma miejsce gdyż w bieżącym roku pierwszy dzień tego miesiąca wypada dokładnie w czwartek.

Prognoza pogody na nadchodzący długi weekend jest obiecująca. Wysokie, niemalże letnie temperatury zachęcają do opuszczenia mieszkania (mieszkania 5-pokojowe) i wybrania się na wycieczkę, nawet kilkudniową. Hotele, pensjonaty a także domki wakacyjne i pola namiotowe od dłuższego czasu szykują bogate oferty noclegowe na długi weekend (więcej szczegółów: przejdź na stronę. Jeśli warunki pogodowe mają być bardzo dobre, należy to wykorzystać. Jeśli twoja ukochana od jakiegoś czasu próbuje zasugerować, że „chętnie by pojechała na romantyczną wycieczkę we dwoje, szansa jest ku temu wyśmienita. Wyjazd do zadbanego pensjonatu czy ekskluzywnego hotelu z nastrojową, magiczną kolacją przy świecach i butelce smacznego wina wynagrodzi twej partnerce długi okres oczekiwań.

Różne wpisy

Jeżeli chcesz przeżyć szalone i niesamowite wczasy to już w tej chwili zacznij szukać noclegów w Swonychgaciach!

Kaszuby - krajobraz
Dziennikarz: jose maria vazquez
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jesteś uczniem liceum, studentem lub po prostu pragniesz przeżyć szalone i niezwykłe wczasy, nie wahaj się ani sekundy i wybierz się nad Morze Bałtyckie. Jeżeli masz zgraną ekipę to najbardziej komfortowym rozwiązaniem będzie wypożyczenie domku kempingowego, tak aby spokojnie można było balować przez cały czas.


domek letniskowy
Dziennikarz: Sarah & Austin Houghton-Bird
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeśli twój portfel w danej chwili nie posiada odpowiedniej ilości pieniędzy a na koncie ukazuje się kwota raczej trzy niż czterocyfrowa, domek wakacyjny lub namiot mogą stać się równie urokliwe co wspomniany hotel. Wszystko zależy od podejścia i wkładu własnego. Dmuchany materac lub wygodne karimaty zapewnią komfort spania na twardej powierzchni, a wspólny, podwójny śpiwór i szklaneczka czegoś mocniejszego bądź herbatka z dodatkiem alkoholu sprawią, że po niedługiej chwili nawet grubsze ciuchy będą przeszkadzały każdemu z was.

Wiedz jednak, że zanim podejmiesz decyzję odnośnie miejsca, w które zamierzasz zabrać ukochaną, spróbuj dyskretnie dowiedzieć się czego ona najbardziej pragnie. Pomoże to uniknąć popełnienia niepotrzebnej serii głupich błędów.
23-09-09 07:50:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.