Należy nieść ulgę . Zwłaszcza, że to tak proste.

W dzisiejszych czasach udzielanie pomocy innym bywa wyjątkowo proste. Akcje charytatywne i działania na rzecz biednych, schorowanych i doświadczonych przez życie osób już nie są domeną kilku pasjonatów, ale na zawsze wpisały się w naszą codzienność.

Charytatywna Parada Mikołajowa
Zainspirowane przez: http://www.naratunek.org
Na zmianę tego stanu rzeczy miał wpływ szereg czynników. Najbardziej przełomowym spośród nich stał się rozkwit nowoczesnych mediów, a zwłaszcza Internetu. Medium to pozwoliło na efektywne upowszechnianie komunikatów tyczących się przeprowadzanych zbiórek funduszy oraz kampanii charytatywnych. Przy pomocy Internetu rozmaite instytucje werbują także sympatyków i sponsorów dla swoich działań. Sieć przybliżyła odbiorcom skalę ludzkiego cierpienia i dała im sposobność do walki z tymi zjawiskami. Bankowość on-line znacząco ułatwiła regularne finansowe wspomaganie bliskich naszemu sercu fundacji. Pomagać możemy chociażby odwiedzając specjalne strony komercyjne, których administratorzy przelewają określone sumy pieniędzy na szczytny cel w zamian za kliknięcia - naratunek.org/pomoz-teraz/przekaz-1/.


Różne wpisy

Nie posiadasz podarunków na Święta Bożego Narodzenia? Zdecyduj się na gry planszowe, a wszyscy będą szczęśliwi!

Supertelefon z układem Tegra 3
Dziennikarz: Tabasco PR
Zainspirowane przez: Tabasco PR
W dalszym ciągu nie zakupiłeś prezentów pod choinkę dla swoich najbliższych? Zdajesz sobie sprawę z tego, że nie pozostało Ci już zbytnio dużo czasu. Naturalnie wymyślanie podarków nie zawsze jest kwestią prostą, bowiem dogodzić każdemu będzie niezwyczajnie trudno.

1% podatku
Dziennikarz: eFile989
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Innym wygodnym sposobem niesienia pomocy jest przekazywanie 1% podatku wybranej przez nas osobie. Aby tego dokonać trzeba umieścić nazwę oraz specjalny numer KRS danej jednostki na druku składanego zeznania podatkowego. 1% jako metoda czynienia dobra jest względnie świeża, ale już zdążyła zyskać rzesze sympatyków, którzy z pełną świadomością kierują procent odprowadzanego podatku na konto wyznaczonej osoby.

Podnoszona w tym miejscu problematyka jest według Ciebie użyteczna? Jeśli tak, to wejdź do serwisu (https://www.f2seeds.pl/pl/c/Odmiany-marihuany/456), który publikuje pokrewne tematy.

Choć 1% zdaje się być niewiele znaczącą sumą, przekazany przez tysiące płatników czyni cuda. Jednym procentem możemy wspierać rozmaite cele: fundacje gromadzące fundusze na rzecz chorych i kalekich dzieci, organizacje wspomagające utalentowaną młodzież z ubogich rodzin, azyle dla opuszczonych zwierząt czy też instytucje kulturalne.
24-02-07 21:25:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.